Як купити квиток на поїзд.

Всі необхідні покупки та продажу тепер можна здійснювати, не виходячи з дому. Продукти, одяг, техніка - все це давно продається в інтернет-магазинах. З'явився також сервіс і за замовленням електронних залізничних квитків. Розглянемо, яким чином за допомогою всесвітньої мережі купити квиток на поїзд, і чи можна з допомогою інтернету уникнути черги в касу.
Вам знадобиться
  • Доступ до інтернету, паспорт, а також необхідну кількість грошей на телефоні, вебмані або пластиковій картці.
Інструкція
1
По-перше, зайдіть на сайт продажу квитків. Це може бути як офіційний сайт залізниці, так і інші ресурси, які продають залізничні квитки. Швидше за все, потрібно буде зареєструватися на сайті і створити свій особистий кабінет.Виберіте станцію відправлення і станцію призначення. Потім вкажіть номер поїзда, який підходить вам по времені.Сістема видасть вам кількість місць і вартість проїзду в вагонах різного рівня комфортності.
2
Вибравши підходящий варіант, введіть в електронний квиток ваші паспортні дані. Потім за допомогою номера пластикової карти або вебмані оплатіть заказ.Компьютер видасть вам квитанцію, яку необхідно роздрукувати.
3
Далі можна вирушати на вокзал. Деякі залізничні станції оснащені спеціальними касами, в яких можна обміняти електронні квитки на звичайні, проте в більшості випадків це робиться в загальних касах. Не забудьте паспорт, без цього документа вхід в поїзд буде суворо заборонений.
Зверніть увагу
При поверненні квитка на вокзалі гроші повертаються на рахунок платника.
Корисна порада
Деякі вокзали оснащені апаратами для продажу квитків. Тому, маючи пластикову або кредитну карту, ви можете купити квиток на поїзд в них. Не забудьте вказати в електронній заявці наявність постільної білизни.