Як позбутися горбинки.

горбинкою на носі іноді може виглядати цілком природно і навіть прикрашати свого власника. Однак не для всіх це твердження вірне, оскільки деякі при одному тільки погляді на горбинку відчувають стрес. Для них єдиний вихід - це естетична хірургія.
Інструкція
1
Позбутися від горбинки на носі вам допоможе така операція, як ринопластика. На сьогоднішній день вона вважається досить поширеною і перекладеної в категорію повсякденних і найбезпечніших операцій. Якщо є бажання, можна не тільки виправити горбинку, а й змінити форму носа, його довжину, зменшити або збільшити її розмір, а також прибрати вроджені та набуті вади. Однак існують деякі обмеження на проведення операції (не варто, наприклад, робити її в занадто юному віці і після сорока років). Вся справа в тому, що приблизно до 18-19 років всі тканини ще знаходяться в стадії росту, а після сорока погіршується еластичність шкіри, що може негативно позначитися на відновлювальному процесі.
2
У ринопластики є й інші протипоказання: захворювання печінки, серцево-судинної системи, нирок, цукровий діабет, порушення згортання крові, схильність до утворення келоїдних рубців і багато іншого. Тому перш, ніж ви зважитеся на дану операцію, отримаєте консультацію фахівця. Він спланує всі етапи операції, призначить до- та післяопераційне обстеження, проведе комп'ютерне моделювання, яке наочно покаже вам можливий результат операції і допоможе підібрати найбільш підходящу форму носа.
3
Крім того, перед операцією вам доведеться здати деякі аналізи, сходити на прийом до терапевта і анестезіологу. Може знадобитися і відвідування ЛОР-лікаря, проведення комп'ютерної томографії, рентгенографії пазух носа і проходження ріноманометріі (це процедура дослідження носового дихання).
4
Для того щоб після операції ніс прийняв правильну форму і не відновив колишню, вам необхідно буде першим 8-10 днів носити спеціальну пов'язку. Перші післяопераційні добу ви, швидше за все, повинні будете провести в клініці під спостереженням лікарів. Перший місяць (та й через якийсь час) варто уникати фізичних навантажень.
Одних людей горбинкою на носі прикрашає, а інших ні, приносячи їм лише переживання і змушуючи соромитися своєї зовнішності. У такій ситуації є лише два виходи: залишити все, як є і змиритися або вдатися до допомоги пластичного хірурга.
Інструкція
1
Операція, проведена в області носа (в даному випадку - видаляє горбинку), називається ринопластика. Серед інших вона є найбільш поширеною і одночасно безпечною, тому і була переведена в категорію повсякденних. Ринопластика здатна не тільки позбавити вас від горбинки, а й змінити довжину носа, його форму, ширину, а також зменшити/збільшити розмір, звільнити від набутих і вроджених вад. Правда, вдатися до такого втручання можна не всім, оскільки існують деякі обмеження (наприклад, ринопластику не роблять людям, які молодші 18-ти років і старше сорока). Це пов'язано з тим, що всі тканини до 18-ти або навіть 19-ти років перебувають у стадії зростання, а операція може все порушити. Що стосується обмеження для людей старшого віку, то вся справа в тому, що після сорока років знижується пружність, еластичність шкіри, а саме від цього безпосередньо залежить відновлювальний процес після операції.
2
На цьому протипоказання до ринопластики не закінчуються. Вона небажана і для людей, що мають захворювання нирок, печінки, серцево-судинної системи, що мають також порушення згортання крові, цукровий діабет, схильність до утворення келоїдних рубців. Даний список має продовження, так що перед тим, як ви вирішите записатися на операцію, відвідайте фахівця і отримаєте детальну консультацію, не бійтеся питати про те, що вас турбує. Крім того, лікар опише вам етапи ринопластики, зробить комп'ютерне моделювання, яке наочно покаже підсумок операції і дозволить вибрати відповідну вашому типу особи форму носа. Не забувайте і про те, що вам перед ринопластикою доведеться пройти спеціальне обстеження, здати деякі аналізи.
3
Можливо, вам буде призначено відвідування та інших фахівців (наприклад, терапевта і анестезіолога). Не виключений і прийом у ЛОР-лікаря, проведення рентгенографії пазух носа, комп'ютерної томографії, ріноманометріі (дослідження носового дихання).