Як оновити BIOS з флешки.

Бувають випадки, коли потрібне оновлення BIOS. Найпопулярніший спосіб оновлення BIOS - це створення завантажувальної дискети. Але часи, коли FlopyDisk був встановлений на кожному комп'ютері, давно пройшли. Та й дискета як носій інформації є дуже ненадійною і морально застарілою. Як же тоді зробити оновлення BIOS, якщо в комп'ютері відсутня FlopyDisk.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флешка, програма TuneUp_Utilities, доступ в інтернет
Інструкція
1
Подивіться назву материнської плати, яка встановлена на комп'ютері. Дізнатися, яка материнська плата встановлена на вашому ПК, можна, подивившись технічну документацію, яку ви отримали при покупці комп'ютера. Якщо така відсутня, то найкраще завантажити програму, яка покаже інформацію про все обладнання на комп'ютері.
2
Скачайте TuneUp_Utilities, встановіть програму. Після установки зайдете в розділ «Система» і виберіть пункт «Материнська плата». Запишіть назву материнської плати і фірму виробник. Перший рядок - це буде фірма виробник, решта - це модель материнської плати.
3
Зайдіть на офіційний сайт виробника. На сайті виробника в пошуку введіть назву моделі материнської плати. Система видасть повну інформацію про неї і покаже список утиліт, програм і оновлень, які доступні для даної материнської плати. Ви шукаєте оновлення для BIOS. Скачайте це оновлення на свій комп'ютер. Зазвичай такі файли викачуються в архіві. Розпаковуєте архів. Ви повинні видалити всю інформацію з вашого флеш накопичувача. Для надійності також краще його відформатувати. Записуєте файл, який ви отримали з архіву на чисту флешку. Вставляєте її в комп'ютер.
4
Тепер перезавантажуєте комп'ютер і весь час натискаєте клавішу «DEL». Ця операція приведе вас в меню BIOS. За допомогою стрілок на клавіатурі, так як миша тут не працює, вибираєте розділ «TOOLS». Тут виберіть розділ «EZ Flash». Розділ не обов'язково повинен мати точно таку ж назву, але слово Flash повинно бути присутнім. Якщо розділу не існує, значить, материнська плата не підтримує оновлення за допомогою флеш накопичувача. Це, як правило, буває з досить старими моделями комп'ютерів.
5
У розділі EZ Flash вибираєте файл БІОСа, який записаний на флешку і натискаєте «Enter». Оновлюється БІОС. Після чого комп'ютер перезавантажиться. БІОС оновлений.