Як почати новий рік.

Календарний новий рік - відмінний привід змінити щось у своєму житті. З боєм курантів легше залишити в минулому самотність, шкідливі звички, обридлу роботу з маленькою зарплатою. Головне - точно знати, що ти хочеш від нового року. В цій справі краще покладатися тільки на власні відчуття і бажання, без оглядки на когось. У кожного свої пріоритети в житті, і реалізовувати в новому році їх потрібно самостійно.
Інструкція
1
Напишіть список усього поганого, що повинно залишитися в минулому році. Це можуть бути хвороби, безгрошів'я, самотність, заздрість. Папір з негативом спаліть. Тепер навіть підсвідомо, на психологічному рівні, ви готові тільки до хорошого.
2
Створіть собі мотиватор для нового календарного року. Це може бути колаж з журнальних картинок і заголовків, що втілюватимуть все, що ви хочете. Наклейте на аркуш паперу будинок, якщо мрієте про своє житло, веселу і щасливу сім'ю, якщо хочете її завести, собаку тієї породи, яка вам подобається. Листок-мотиватор повісьте на стіні перед робочим столом або вдома на кухні. Дивіться на нього щодня і думайте про те, що сьогодні ви можете зробити, щоб наблизити свою мрію.
3
Задайте новому році прискорення з перших же днів. Не проводьте їх лежачи на дивані перед телевізором. Заздалегідь сплануйте, куди і з ким можна сходити в перші дні нового року.
4
Купіть те, що допоможе розпочати новий рік так, як хочеться. Наприклад, ваги і обруч, якщо хочете схуднути. Або журнал для батьків, якщо роздумуєте завагітніти. Та хоч квиток в кіно чи на концерт: може, саме там ви зустрінете свою любов.
Зверніть увагу
Якщо новий рік не розпочався так, як ви мріяли, не опускайте руки. Пам'ятайте, що завжди можна спробувати ще раз зі Старого нового року, а потім і з Китайського.
Корисна порада
Визначитися з планами дуже добре допомагає щоденник. Записуйте в нього все, що хочете реалізувати.