Як виконати проект.

Вам доручили важливе завдання - зробити приголомшливий проект , який обов'язково сподобається клієнту компанії, і він вкладе в нього свої інвестиції, а, отже, ваші старання обов'язково окупляться. Від тиску начальства, глузувань колег легко загубити проект на самому початковому етапі. До того ж невпевненість в собі і в кінцевому результаті не зіграють позитивну роль у роботі над проект ом. Як виконати проект в стислі терміни і без ризику психологічних травм, розглянемо далі.
Інструкція
1
Коли вас призначають відповідальним над новим проект ом, ви отримуєте в своє розпорядження кілька співробітників, покликаних полегшити вам роботу. У разі, коли цього не відбувається, візьміть ініціативу з пошуку робочої сили в свої руки, інакше поодинці буде важче впоратися з дорученою завданням. Як тільки ви сформуєте команду, раціонально розподіліть обов'язки між колегами. Нехай один займається дизайном, інший - вибудовує комунікації з потрібними людьми, а ви контролюєте роботу кожного з них. Радьтеся один з одним, навіть якщо ваше посадове становище вище за інших. Як відомо, одна голова - добре, а дві - ще краще.
2
Позначте терміни виконання кожного етапу в проект е. Припустимо, на розробку дизайну піде три дні, на збори потрібної інформації - два дні і т.п. Строго встановлений дедлайн здатний активізувати співробітників на виконання закріплених за ними завдань, і «підійти» до фінішу проект а в точно озвучений раніше термін, або ще раніше, що обов'язково оцінить керівництво.
3
Намагайтеся виконувати більш складну частину роботи над проект ом в першій половині дня, а на другу - залишайте творчі завдання. Відомо, що до вечора активізується права півкуля мозку, що відповідає за творчі здібності людини. А з ранку вирішуйте важливіші завдання - на свіжу голову і рішення знайдуться швидше.
4
Вірте в себе і в ефективний результат ваших праць. Позитивний настрой, заряд бадьорості здатні просунути справу з мертвої точки. Якщо ви відчуваєте, що робота над проект ом застопорилася, то відпочиньте самі і дайте відпочити помічникам. Можливо, ви працюєте на знос, а це тільки шкодить проект у. Перемкніть свою увагу на інший вид діяльності, а потім зі свіжими силами візьміться за колишню роботу. Швидше за все, ви встигнете скучити по проект у і з потроєною енергією візьметеся за доведення проект а до фінішної прямої.
Творчий проект - це самостійне навчально-творче завдання. В результаті його розробки і здійснення повинно бути виготовлено або запропоновано щось нове, що відрізняється від аналогів. Темою проект а може бути якесь художнє виріб, художнє оформлення приміщень, ремонтні роботи, реставрація та т.п.
Інструкція
1
Докладно позначте, що саме ви хочете зробити і чого досягти. Також ви можете вказати, які матеріали, і в якій кількості вам для цього знадобляться. Опишіть і оптимальний спосіб реалізації вашого плану. Можете позначити терміни виконання творчого проект а.
2
Приділіть особливу увагу технології виконання творчого проект а, економіці та дизайну. Пам'ятайте, що ваш проект повинен бути оптимальним за співвідношенням трудомісткість - витрати - естетика.
3
Ретельно підберіть необхідні матеріали та обладнання, які знадобляться вам для здійснення вашого творчого проект а. Також постарайтеся дотримати оптимальність. Пам'ятайте, що має бути все необхідне, але нічого зайвого.
4
Постарайтеся, щоб ваш проект в максимально можливій мірі поєднував такі критерії, як: художні, технологічні та екологічні. Тобто, щоб в результаті інтер'єр приміщення вийшов красивим, з гармонійним поєднанням кольорової гами та елементів декору. Мета повинна бути досягнута при оптимальних грошових витратах, мінімумі дорогих дефіцитних матеріалів, а також з мінімумом відходів.
5
Підготуйте всю необхідну документацію, наприклад, креслення, малюнки, план, технологічний регламент. Постарайтеся, щоб вона була гранично точною і зрозумілою для замовника. Не допускайте ніякої неясності і двоякого тлумачення.
6
Регулярно контролюйте безпосередній хід робіт по здійсненню проект а. При необхідності оперативно вносите зміни, наприклад, використовуючи замість одного матеріалу іншої.
7
Після виконання творчого проект а будьте готові відповісти на запитання замовника, що стосуються художніх достоїнств, технології виготовлення, економічності і т.д. Можливо, вам доведеться щось підкоригувати.