Як вимкнути звук в біосі. чи можна в биосе відключити звук.

Звуки в BIOS - це певна реакція материнської плати на будь-яку команду системи. Наприклад, звук в BIOS може лунати при включенні і виключенні комп'ютера або його перезавантаження. Як правило, ці звуки можуть порядком набриднути. Не всім хочеться слухати кожного разу при включенні комп'ютера противний писк. На щастя, звуки в BIOS також можна відключити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і відразу під час його завантаження безперервно натискайте клавішу «DEL». З'явиться меню BIOS. Відшукайте команду «advanced». Перейдіть на вкладку «onboard configuration». Знайдіть пункт AUDIO і встановіть положення в Disable, тобто «вимкнений».
2
Поверніться до головного меню БІОС. При виході з БІОС буде запропоновано зберегти або скасувати нові налаштування. Натискаєте Save And Exit. Комп'ютер перезавантажується. Дочекайтеся, поки не запуститься Windows.
3
Тепер перевірте, чи працює в БІОС звук. Для цього просто затисніть і не відпускайте три будь клавіші протягом п'яти секунд. Якщо не видається ніяких звуків, значить все зроблено правильно. Варто зауважити, що далеко не всі материнські плати підтримують ручне вимикання звуків в БІОС, у багатьох така функція просто відсутня. У таких випадках потрібно проробити кілька маніпуляцій з материнською платою всередині комп'ютера.
4
Повністю відключіть комп'ютер від електроживлення, висмикнувши шнур з розетки. Відкрийте кришку комп'ютера. На материнській платі знайдіть напис «Onboard sound». Поруч знаходиться проводок. Акуратно вийміть проводок з контакту.
5
Тепер простежте, щоб цей провід не торкався компонентів на материнській платі. Прикріпіть провід до загальної зв'язці проводом в системному блоці. Ні в якому разі не залишайте його в такому положенні, в якому витягли з контакту. Інакше він може заплутатися в кулери і привести до поломки комплектуючих. Після того як ви вимкніть провід і ізолюйте можливість контакту з деталями комп'ютера, закрийте кришку системного блоку.
6
Увімкніть комп'ютер і перевірте, чи працює звук, як це було описано вище. Якщо все зроблено правильно, звуки в БІОС повинні зникнути. Увімкнути звук назад можна просто встромивши окрадений проводок назад в контакт на материнській платі.