Як визначити тип відеокарти. програма визначальна відеокарту на комп'ютері.

Ви купили новий потужний комп'ютер і вже передчуваєте то, як ваша улюблена гра на ній «піде». Але що робити, якщо драйверів до відеокарти у вас немає, і операційна система відмовляється її впізнавати. Невже відмовитися від довгоочікуваного задоволення? Не поспішайте засмучуватися. Драйвер для вашої відеокарти легко можна скачати з інтернету. Для цього потрібно визначити, який драйвер потрібен, тобто дізнатися тип вашої відеокарти .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, програма CPU-Z, доступ в інтернет
Інструкція
1
Для цього скористайтеся програмою CPU-Z, призначеної для операційної системи Windows. Ця програма зовсім невелика, і її можна абсолютно безкоштовно завантажити з сайту виробника. До речі, саме ці дві причини і роблять її такою популярною у користувачів мережі. Щоб скачати програму, встановіть інтернет з'єднання і відкрийте браузер.
2
У вікні браузера в поле адреси введіть адресу сайту виробника: http://cpuid.com/softwares/cpu-z.html і натисніть клавішу Enter. Або введіть «CPU-Z» в поле пошуку будь-якої пошукової системи і перейдіть по знайденої посиланням.
3
Після того як перейдете на сайт виробника, знайдіть в правій частині сторінки секцію «Download last release». У цій секції ви побачите варіанти скачування програми. Вам потрібен варіант, що містить слова «setup, english».
4
Сміливо натискайте на посилання. Ви перейдете на сторінку завантаження. Натисніть на кнопку «Download now» і починайте скачування програми. Коли програма повністю завантажилася, запускайте її. В меню установки програми прочитайте ліцензійну угоду. Виберіть папку для установки. Вкажіть назву ярлика для програми в меню «Пуск» і встановіть програму.
5
Після закінчення установки програми запустіть її. У вікні, ви побачите кілька вкладок. Кожна з цих вкладок відповідає за певний тип обладнання, встановленого на комп'ютері. За замовчуванням програма відображає вміст вкладки CPU. Виберіть вкладку «Graphics». Для цього клацніть по ній лівою кнопкою миші. На вкладці ви побачите три секції, що описують різні параметри вашої відеокарти .
6
Секція GPU якраз і містить інформацію про тип е вашої відеокарти . В поле Name відображається тип моделі відеокарти . Поле Code Name містить інформацію про кодовому назві технології, використаної у вашому графічному процесорі.
Зверніть увагу
Найпростішим способом визначити тип відеокарти є запуск засобу діагностики DirectX.
Корисна порада
Якщо є можливість відкрити корпус комп'ютера, то можна подивитися назва встановленої відеокарти прямо на графічній платі. Робіть це тільки в тому випадки, якщо Ви знаєте, як виглядає ця плата і гарантійний термін на комп'ютер вже закінчився (зірвавши пломбу на системному блоці ПК Ви неодмінно втратите гарантію).