Як зняти бампер на ваз 2115.

Після придбання автомобіля, проїздивши на ньому якийсь час, власник, як це зазвичай буває, починає розмірковувати про поліпшення зовнішнього вигляду своєї машини. І перше, що спадає на думку більшості доморощених дизайнерів - замінити штатні бампери . Встановивши замість них аеродинамічний обвіс.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - гайкові ключі на 10 і 13 мм.
Інструкція
1
Бажання надати своїй машині неповторний зовнішній вигляд - воістину гідно похвали. З метою надати допомогу автолюбителям в даному питанні, спеціально створені численні тюнінг-ательє, дизайнери яких, йдучи назустріч побажанням замовника, можуть до невпізнання перетворити дітище російського автопрому. Але, як відомо, послуги професіоналів від тюнінгу коштують дуже дорого, і тому подібні роботи виконуються в ряді випадків самостійно. Благо красиві бампера ексклюзивного дизайну придбати сьогодні на ринку не складає великих труднощів.
2
Починати зовнішній тюнінг можна в будь-який момент, хоч після прочитання цієї статті. В першу чергу з автомобіля демонтується, припустимо, передній бампер. Для досягнення поставленої задачі у машини піднімається капот, і откручиваются два самореза, службовців кріпленням для номерного знака. А після його видалення викручуються ще два - розташовані під ним.
3
Викрутивши з кожного боку кузова по три самореза (внизу) і по дві гайки (відігнувши трохи локер), передній бампер демонтується з машини в зборі з поперечною траверзі. Закінчивши роботи спереду машини, приступайте до демонтування заднього бампера. На даному етапі відкривається кришка багажного відсіку і від'єднується електропроводка, призначена для освітлення номерного знака. Потім викручуються два болта по центру бампера, і з боків - по три самореза з кожного боку. Після чого він легко знімається з кузова.
4
Все подальші дії залежать від побажань і можливостей автовласника. Наприклад, здійснюється установка нових аксесуарів, або починається робота по зміні дизайну штатних бампером.
Зверніть увагу
Якщо на машині спереду встановлені протитуманні ліхтарі, то вони демонтуються в першу чергу.