Як навчитися каліграфічного почерку. зразки каліграфічного почерку.

Гарний, каліграфічний почерк - справжнє мистецтво, якому можна навчитися. Правильно виводити букви, писати не поспішаючи, копіювати зразки каліграфічного почерку - ось деякі поради, які можуть стати в нагоді на першому етапі навчання правильного письма.
Інструкція
1
Для класичного написання букв, використовуйте спеціальні зошити - прописи. Зазвичай такими зошитами користуються першокласники для навчання написання прописних літер. Також купите книги з навчання каліграфії та правильного письма. Робіть вправи у формі написання уривків з різних оповідань щодня, приділяючи декілька годин письму. З часом ваша рука звикне виводити правильно окреслені літери. Але не поспішайте відразу переходити до написання складнопідрядних речень. Для початку розберіться з алфавітом, з особливою увагою і старанням прописуючи кожну букву.
2
Найміть репетитора з навчання каліграфічного почерку. Іноді самостійного вивчення матеріалу по книгам буває недостатньо, адже потрібно, щоб професіонал з боку оцінив ваші старання по достоїнству. Можливо, вам здасться, що ви вже досягли деякого майстерності (почерк став зрозумілий оточуючим більше, ніж раніше), але насправді виявиться, що попереду ще довгий шлях до вдосконалення письма. Дрібні недоліки письма, правильне тримання ручки під потрібним ухилом - на все це і багато іншого зможе вказати тільки професіонал по каліграфічного почерку.
3
Відвідайте уроки образотворчого мистецтва і креслення. Навчіться малювати, рівно креслити геометричні фігури, від руки промальовувати правильної форми коло. З часом ви «наб'єте» руку, і ваш почерк перетвориться до невпізнання, в хорошому сенсі. Часто можна почути, що вміння малювати - це вроджене майстерність, але, як відомо, якщо є непереборне бажання чогось навчитися, то це обов'язково вийде!
4
Купуйте дитячі розмальовки, в яких можна не тільки дофарбовувати фігури, але і по пунктиром їх домальовувати. Так ви навчитеся точному відома пунктирною лінії в суцільну, що стане в нагоді, при виведенні на листі букв, що складаються з вертикальних ліній, як букви - «г», «р», «ц» і т.д.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uPdfofxW7fE