Як накривати на стіл на Новий рік.

Новий рік - привід порадувати близьких улюбленими делікатесами та святковою сервіровкою. Як накривати стіл на новий рік , дотримуючись російські традиції та європейські стандарти сервірування святкового заходу, розглянемо далі.
Інструкція
1
Накрийте стіл святкової білосніжною скатертиною з мереживами. Потім приготуйте стіл овую посуд. Найкраще, коли вся посуд витримана в одному стилі - тому подбайте про готовий наборі посудній начиння в кількості на 12 персон (краще більше, ніж менше - гості мають особливість несподіваної появи на порозі квартири). Розставте посуд на стіл е на рівній відстані один від одного. Спочатку розставте глибокі тарілки, на них покладіть закусочні тарілки, а поряд зовсім маленькі для десерту. Столових приладів повинно бути стіл ько, скільки ви розраховуєте приготувати страв, тобто одна тарілка для салатів і закусок, друга для других страв - жаркого з гарніром, наприклад. Тому з лівого боку тарілок покладіть декілька вилок, а праворуч кілька ножів з різним вістрям для нарізки м'яса або риби. Ножі повинні бути повернені вістрям до тарілки. Приладами слід користуватися, починаючи з крайніх і закінчуючи самими ближніми до тарілки. Усередину тарілки покладіть красиво складені серветки у формі трикутника або віяла. Також поставте кілька келихів, в залежності, який вибір у вас алкогольних напоїв. Для коньяку - широкий келих з низькою ніжкою, для води - простий стакан, для шампанського - красивий вузький фужер на довгій тонкій ніжці.
2
Страви. Зазвичай намагаються готувати страви на новий рік відповідно до «уподобаннями» символу рік а, який наступає. Так в рік кролика не варто вживати в ново рік нюю ніч смажену з скоринкою тушку кролика або зайця - символ рік а може образитися. Перегляньте в журналах, в інтернеті, ніж радять астрологи пригощати гостей під бій курантів. Наприклад, в рік півня, необхідно на стіл е мати жменьки горіхів, солодких зерен, насіння і т.п. Так рік буде врожайним для сім'ї у фінансовому плані.
3
Ново рік ня аксесуари. Щоб надати стіл у даний ново рік неї настрій, розкладіть уздовж стіл а по центру ялинові гілки з шишками, і два великих підсвічника, оздоблених мішурою ( дивіться, щоб мішура не зайнялася від свічки). Також помістіть на стіл постать, яка уособлювала символ рік а і біля кожної тарілки насипте в маленькі мішечки солодкі частування від діда морозу.