Як накрутити волосся на термобігуді.

  •  На якісне укладання волосся в домашніх умовах йде сила-силенна часу. Жінки прагнуть винайти способи, щоб цей час скоротити і виглядати при цьому бездоганно. Такий винахід людства, як термобигуди, значно прискорює час створення локонів.
  •  Перед накручуванням вимийте волосся з кондиціонером. Кондиціонер краще вибрати професійний. Додаткових захисних засобів не потрібно, оскільки термобигуди не можуть зіпсувати волосся. В якомусь сенсі вони навіть нешкідливіше, ніж щипці для завивки волосся. Після застосування кондиціонера волосся стане послушнее, і з них легко вийдуть гарні локони.
  •  Підготуйте термобигуди. Спочатку з них зніміть кріплення, потім нагрійте бігуді. Нагрівання термобигуди до оптимального стану займає 5 хвилин. Коли все готово, можна починати завивку волосся.
  •  Ретельно розчешіть волосся і розділіть їх на пасма. Бажано відразу позначити, як будуть розташовуватися пасма і проділ. Візьміть тонку пасмо трохи вологих волосся і накрутіть на термобігуді. Зафіксуйте термобигуди за допомогою затискачів або крабів з набору. Чим тонше пасмо волосся, тим витонченіше і чарівніше вийде локон. Ефект буде помітніше, якщо скористатися пінкою або гелем для укладання, краще професійним. Накрутивши таким чином все волосся, перевірте, чи не залишилося вільних пасом. Це важливо. Якщо це сталося, зовнішній вигляд зачіски може постраждати. Закривати волосся шапочкою не варто, вони повинні залишатися на відкритому повітрі. Нічим не прикриті волосся швидше висохнуть.