Як організувати дитяче свято.

Організація дитячого свята - завдання трудомістке, але цікава. Для того щоб захід пройшов яскраво, весело і барвисто, необхідно враховувати безліч важливих моментів: від виготовлення запрошень до написання сценарію.
Інструкція
1
Складіть чіткий план підготовки. Розпишіть всі справи, які необхідно виконати, терміни, в які потрібно вкластися. Можете призначити відповідальних за кожен пункт плану.
2
Для того щоб організувати дитяче свято цікаво і весло, визначитеся з тематикою і основною ідеєю. Пошук скарбів, на балу у Попелюшки, карнавал або бал-маскарад, веселі старти - варіантів багато. Враховуйте інтереси, захоплення, хобі дитини.
3
Продумайте план проведення свята з урахуванням вікових особливості дітей, необхідної динаміки свята. На початку заходу проведіть ігри-криголами, які допоможуть хлопцям розкріпачитися. Ось приклад такої гри: всі учасники сідають в коло, на одного з них надівається шапка. Під музику вони надягають шапку один на одного за годинниковою стрілкою. Як тільки музика зупиняється, той, на кому була надіта шапка, повинен виконати якесь завдання (пробігти навколо стільців, станцювати, зобразити тварину і так далі).
4
Перед важливими моментами проведіть ігри на увагу. В програмі може бути ляльковий театр, перегляд мультфільмів, рухливі, настільні, тихі ігри, конкурси, розіграші, творча діяльність.
5
Виготовте запрошення на свято після того, як визначилися з тематикою. Якщо плануєте морську вечірку - запрошення можуть бути виконані у формі корабля або рятувального круга, можете додати певне колірної поєднання (білий і синій кольори).
6
Продумайте меню. Діти не завжди приходять поїсти, тому чудово підійдуть бутерброди, канапе, фрукти, десерт, солодощі. Оформіть страви красиво, щоб у дітей з'явився апетит. Наприклад, на тості з пластиків редиски викладіть колеса, з плавленого сиру - корпус машини, оливками, шматочками овочів викладіть фари і вікна.
7
Плануйте час свята так, щоб закінчити його в той момент, коли діти вже втомилися, але їм ще хочеться пограти. Це залишить приємні враження та хлопцям захочеться повторення свята.
8
Обговоріть з батьками запрошених доставку дітей до будинку. Попросіть батьків прийти в чітко призначений час і обов'язково візьміть у них контактні телефони.
9
Продумайте дрібні призи для хлопців за участь в конкурсах та іграх. Постарайтеся нагородити кожного, щоб ніхто не пішов ображеним.
10
В кінці свята поцікавтеся враженнями дітей. Це дасть вам шанс наступного разу організувати дитяче свято ще якісніше і цікавіше!