Як робити флеш-анімацію. adobe photoshop flash player Як зробити анімацію.

Робити флеш- анімацію, дотримуючись деякі технічні рекомендації, не складе великих труднощів навіть для новачка в цій області. Для початку потрібно створити власні кадри (або взяти з будь-якого джерела), як слід потренуватися, щоб зрозуміти принцип створення, а потім вже приступити до створення.
Інструкція
1
Новачкові краще всього починати створювати анімацію з окремих зображень. Найкраще скористатися графічним редактором Adobe Photoshop. У програмі досить багато різних додаткових компонентів дозволяють прикрасити зображення (наприклад, шрифти, стилі, теми і т.д.). Якщо користувачеві не вистачає потрібних доповнень, то їх можна скачати з сайту присвяченого програмі. Разом з тим, новачкам бажано ознайомитися з уроками Photoshop, щоб розвивати свої навички (уроки - http://photoshop.demiart.ru). Також в редакторі досить зручно, при умінні, малювати власні зображення (кадри).
2
Перш ніж створювати Flash- анімацію, можна потренуватися на gif-анімації, щоб у простій формі зрозуміти принципи створення анімації. Це рекомендується для новачків. Потрібно встановити програму Easy GIF Animator Pro і відкрити в ній ваше, створене за допомогою графічного редактора або намальоване зображення, а потім спробувати створити анімацію. Навіть якщо у вас є лише одне зображення, можна зробити просту анімацію (програма надає деякі «стандартні варіанти» анімації). А коли є кілька кадрів ідентичного розміру, тоді можна зробити з них gif- анімацію. Для цього їх потрібно додавати по черзі. У функції програми також входить установка потрібного часу.
3
Коли принцип створення анімації ясний, можна вже приступати до створення Flash-анімації. Для коректної роботи з нею, рекомендується для початку встановити останню версію Adobe Flash Player (за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer). Після чого треба встановити програму Macromedia Flash Professional. У програму також потрібно вставляти кадри окремо і вказувати потрібні налаштування. Функції набагато ширше, ніж в Easy GIF Animator Pro, анімацію можна опрацьовувати куди більш професійно, встановлювати звукову доріжку і т.д. Для поліпшення навичок також бажано вивчити деякі уроки (за посиланням http://flash.demiart.ru).
Зверніть увагу
Відповідь: Справа в тому, щоб створити анімацію, потрібна додаткова програма інтерпретатор, яка працює з картинками в розширенні «gif». Програм таких багато, але ми візьмемо з вами програму UnFREEz, утиліта якої виконує тільки одну функцію.
Корисна порада
Створювати, відображати і зберігати анімацію в цьому типі досить легко, що дозволило gif анімації залишатися одним з найбільш поширених форматів анімації в інтернеті. Створювати анімацію в цьому форматі можна за допомогою спеціалізованих програм по створенню анімації або зробити анімацію прямо в онлайні, завантаживши в якості кадрів свої фотографії для створення анімованого аватара.