Як зробити карнавальну маску.

Карнавальні маски можуть бути зроблені з будь-якого матеріалу: паперу, тканини, пап'є-маше, гіпсу. Початківці творці можуть легко створити маску з картону і тканини.
Вам знадобиться
  • щільний картон, тканина, блискітки, стрази, пір'я
Інструкція
1
Визначтеся з вашим карнавальним персонажем. Для дитячого свята можна зробити маску тварини або казкового героя, дорослі зазвичай обмежуються літературними персонажами або просто чоловічої чи жіночої маскою.
2
Зробіть викрійку маски на папері. Можна знайти безліч викрійок масок в тематичних журналах або інтернеті. Зробимо найпростіший варіант маски, яку закриває значну частину обличчя, щоб вас ніхто не розсекретив на карнавалі завчасно. Маска являє собою овал з темного оксамиту з прорізами для очей.
3
Переведіть викрійку маски на картон і на тканину. Виріжте по контору овали з тканини та картону. В принципі замість картону можна взяти просто більш щільну тканину або скласти оксамит в декілька шарів.
4
Склейте деталі маски між собою.
5
Визначте місця, де будуть прорізані отвори для очей. Виріжте отвори. Якщо краї вийшли нерівними або некрасивими, то можна скористатися блискучою фарбою, вона оптично приховає недоліки матеріалу. Можна приклеїти навколо очей блискітки або стрази, будь блискучі намистинки.
6
Візьміть шматок красивої тканини, можна напівпрозорої, але в будь-якому випадку досить легкою, щоб через неї можна було спокійно дихати. Пришийте або приклейте тканину по нижньому краю маски, чуть-чуть прісборени так, щоб вона прикривала нижню частину обличчя.
7
Залишилося приробити пару стрічок або гумку для кріплення на голові, а можна посадити маску на дерев'яну паличку і користуватися нею приблизно так само, як користуються моноклем.
Зверніть увагу
Якщо носити маску планується довгий час, то краще зробити внутрішню її частину з приємною білизняний ткані.Удобно крохмалити тканину перед виготовленням маски, так вона краще тримає форму, якщо ви вирішили не вкладати всередину картон.
Корисна порада
Маски, що зображують тварин або персонажів, робляться на все обличчя. Не фарбуйте внутрішню частину маски, щоб уникнути неприємних ситуацій: фарба може забруднити обличчя або викликати алергічне подразнення.