Як назвати пуделя. клички для пуделів.

Пудель - це добра, енергійна, життєрадісна собака, і її кличка повинна підкреслювати достоїнства даної породи. Підбираючи ім'я пуделеві, необхідно враховувати характерні риси собаки, її розум і здатність до дресирування. Нагороджуючи її кличкою, слід пам'ятати про історію розведення цієї породи.
Інструкція
1
Кличку пуделеві можна підібрати із згадкою зовнішніх ознак пса. Наприклад, Левик - посилання на зачіску, нагадує лева, або Пушик (Пухнастик) - ім'я підкреслює м'яку, пухнасту шерсть. Кличка Красунчик говорить про екстер'єр, а часом і чистопородності собаки.
2
Назвати пуделя можна в честь попередників, які прославили дану породу. Наприклад, використовуючи персонажів художніх творів. Мефік - в семантиці даного слова закладена інформація про те, що в образі пуделя Мефістофель був Фаусту. Брутус - ім'я пуделя , в повчальному вірші Генріха Гейне «Доброчесна пес».
3
Кличка може бути пов'язана з певними історичними подіями. Наприклад, зуавів - ім'я нагадує назва полків під час італійської війни, які, не бажаючи розлучатися зі своїми вихованцями, ховали їх в барабани. Звідси ж можна зробити іншу кличку, наприклад, Барабой. Революшка - пудель - собака «Революції», популярна порода у французькій армії часів Наполеона. Дуельщік (Дельщік) - в середньовічній Італії власники привчали пуделів справляти нужду біля будинку противника, таким чином викликаючи на дуель. Мастик - художники Італії використовували пуделів, для того, щоб вони розважали моделей, під час художнього процесу. Мусташ - чорний пудель, улюбленець французьких військ, який брав участь у битвах при Маренго і Аустерлице. Барбуль - пес, з сумною долею, також брав участь у військових діях.
4
Кличка вашого пуделя може бути посиланням на собак знаменитостей. Зоппіко (Зоппік) - улюблений вихованець римського імператора Веспасіана. Хоча така кличка пса не дуже звучна в російській мові. Вагнер (скорочено Вагер) або Музикант - нагадує про пуделеві, якого Ріхард Вагнер брав із собою на репетиції оркестру. Собака реагувала на фальш в грі гучним гавкотом. Шопенгер (Пенгер, Шоргер) - кличка, розповідає про те, що пудель - це порода, яку любив Шопенгауер. У нього була собака Буц, яку у хвилини радості називав Атканом («Світова душа»). Барукко - собака Бенвенуто Челліні, відомого ювеліра епохи Відродження. Будь-яка з даних кличок цілком підійде вашому вихованцеві.