Як назвати маленьку собачку.

Коли в будинку з'являється собака, перше, з чим стикається господар - це вибір імені. Маленькою собаці потрібно підібрати таку кличку, щоб вона виділяла пса з числа своїх родичів. Якщо можливо, підвищувала його, компенсувала за рахунок звучного імені свій низький зріст, а часом і крихке статура. Кличка повинна бути промовистим, визначальною характер, а в подальшому і долю маленького вихованця. Трохи іронії, більше фантазії і гарного настрою, тоді вийде оригінальне і водночас доречне в конкретній ситуації ім'я маленької собачки.
Інструкція
1
Клички для маленьких собак, господарі яких збираються потурати вихованцям у всіх їхніх бажаннях: Барбі, Пупсик, Карапуз, Кроха, Мілаш, Еллі. Собаки під такими іменами, як правило, володіють високою самооцінкою, свавільні, вередливі, домінуючі.
2
Інші клички підійдуть собакам активним, допитливим, знаючим собі ціну: Атом, Мікрон, Герц. Вихованці з ними виростають віддані, кмітливі, що вважаються з думкою господаря.
3
Імена з елементами іронії, які показують жартівливе, але в той же час серйозне ставлення господаря до вихованця: Коротун, що Мальок, дрібниця, Козяк (від слова Козявка), Кнопка, Пипка, Винтик, Гномик, Кузька, Капля, Мінус, Грамік. Забавні клички характеризують собак веселих, життєрадісних, іноді неспокійних, люблячих перебувати в центрі уваги.
4
Вихованці з безглуздим характером, які вміють відстоювати свої права, так і напрошуються на клички: Кусюк, Ричук, Кличук, Зверюга. Не піддавайтеся спокусі затаврувати маленьких хуліганів, вибирайте імена протилежні за змістом: Лапуша, Добряк, Нежік. Може бути, через кличку вдасться змінити характер собаки в кращу сторону.
5
Дані імена власники вибирають для своїх дрібних вихованців, щоб підкреслити їх зростання, при цьому, абсолютно не маючи на увазі справжню цінність собак: Гроша, ценік, Копа (похідне від «Копійка»), Дзяо і Юань. Своєрідні пси, не перестають дивувати: кожен день підносять власникам нові сюрпризи.
6
Любителі іноземних мов підбирають клички, які утворені від іншомовних слів: Літл, Смолик (похідне від small і little, які означають «маленький»), Лайтік (light в перекладі з англійської легкий), Янгер (young - молодий, мається на увазі маленька собака до старості щеня), Піколо або Баса (італійське piccolo, bassa), Кляйн і Вінціхь (німецькі слова klein, winzig). Собаки, що носять таке ім'я відрізняються вдумливістю і спокійним характером, часом бувають розсіяними і легковажними.
Корисна порада
Не обов'язково підбирати кличку собаці, враховуючи зростання вихованця. Якщо власник вирішить назвати маленького пса Диня, ніхто йому це не заборонить.