Як відновити систему з консолі.

В разі виникнення проблем в роботі операційної системи Windows, використовується спеціальна утиліта - «Відновлення системи», проте, бувають ситуації, коли ця утиліта стає недоступною, крім того, сама система не може завантажитися ні в одному зі своїх режимів. В таких випадках можна скористатися консольним відновленням.
Інструкція
1
Процедура консольного відновлення, полягає в заміні завантажувального сектора системного діска.Войдіте в BIOS комп'ютера, для цього, натискайте клавішу Delete під час його завантаження. Встановіть завантаження з CD-ROM. Встановіть диск з монтажником Windows XP в дисковод і перезавантажте комп'ютер. В процесі завантаження з диска, з'явиться меню, в якому необхідно вибрати пункт «Щоб відновити Windows XP за допомогою консолі відновлення, натисніть R». Натисніть клавішу R.
2
Буде визначено системний диск (зазвичай диск C) і видано сообщеніе1: C: WINDOWSВ яку копію Windows слід виконати вхід? Введіть 1 і натисніть клавішу Enter, введіть пароль адміністратора (якщо він встановлений) і знову натисніть Enter.
3
З'явиться запрошення командної строкіC: WINDOWS> Введіть команду fixboot, т.е.C: WINDOWS> fixbootІ натисніть клавішу Enter.Будет запитано підтвердження запису нового завантажувального сектора. Введіть «y» і натисніть Enter, після чого завантажувальний сектор буде записаний.
4
Знову з'явиться запрошення командного рядка. Тепер введіть команду FIXMBR. З'явиться попередження про те, що запис нової MBR може привести до втрати доступу до всіх розділів жорсткого диска. Введіть «y» і натисніть Enter. Буде створена нова завантажувальна запісь.На цьому відновлення системи закінчено. Введіть команду exit, в процесі перезавантаження системи, увійдіть в BIOS, натиснувши клавішу Delete. Встановіть завантаження з жорсткого диска. Майже у всіх випадках, такий спосіб відновлення дає позитивний результат.
Зверніть увагу
Даним способом слід користуватися тільки, якщо традиційні способи (відновлення через точку відновлення, запуск останніх вдалих конфігурацій) не дають результата.Следует звернути увагу, що якщо на комп'ютері встановлено декілька операційних систем, то цей спосіб відновлення не допустимо. В цьому випадку необхідно звернутися до фахівця.