Як відключити звук в асьці. Як відключити повідомлення в icq.

Обмін миттєвими повідомленнями - дуже захоплюючий процес. Однак, кожне нове повідомлення, за замовчуванням, супроводжується звуковим сигналом, який комусь може бути неприємний, когось може відвернути від важливих справ, а комусь і зовсім не потрібний, так як погляд з монітора не зводиться ні на секунду. Відключення звуку в асьці виробляється достатньо просто.
Інструкція
1
Відкрийте програму для обміну миттєвими повідомленнями і переконайтеся, що звуковий супровід подій включено. Для цього просто відправте повідомлення одному або кільком контактам, які обов'язково вам дадуть відповідь. Переконавшись у тому, що програма працює зі звуком, необхідно знайти в ній панель налаштувань. Панель налаштувань аськи, як правило, позначається іконкою у вигляді гайкового ключа, проте в залежності від збірки програми дана кнопка може виглядати інакше.
2
В панелі налаштувань необхідно перейти на вкладку з назвою "Звуки". За допомогою даної вкладки можна відключити звук в асьці. Зверніть увагу, що звук можна не тільки відключити, а й змінити, причому робиться це для кожної події індивідуально. Ви можете відключити звукові повідомлення про нові повідомлення залишивши при цьому звуковий сигнал, який означає що контакт почав набирати вам повідомлення. Повне вимкнення звуку можна зробити поставивши галочку навпроти рядка "Відключити звук" у вкладці "Звуки".
3
В деяких програмах відключення звуку в асьці можна справити простим натисканням кнопки в головному вікні клієнта. Як правило, дана кнопка розташовується зверху над списком контактів і являє собою іконку з умовним зображенням динаміка. Натиснувши на неї, можна разом відключити всі звуки. Зворотне включення звуків виробляється повторним натисканням даної кнопки. Даний спосіб більш простий, ніж відключення звуків за допомогою панелі налаштувань.
Корисна порада
Намагайтеся відключати звук в асьці, якщо ви спілкуєтеся в робочий час, так як він може відволікати ваших колег від важливих справ.
За умовчанням в ICQ-клієнті QIP Infium для кожної події призначений свій звуковий сигнал. З одного боку це добре, ви завжди будете знати, коли вам приходять повідомлення. З іншого боку сторонні звуки можуть відволікати від роботи не тільки вас, але і ваших колег.
Вам знадобиться
  • QIP Infium.
Інструкція
1
Для запуску програми натисніть меню «Пуск», виберіть розділ «Усі програми» і натисніть на значок програми в папці QIP Infium, або двічі натисніть на ярлик лівою кнопкою миші.
2
Щоб перевірити, чи включені звуки для різних подій спробуйте відправити повідомлення одного з контактів, написавши, приміром, банальну фразу «Привіт. Як справи? ». У відповідь ви отримаєте повідомлення, надходження якого на ваш номер буде озвучено або ні. Якщо звук повністю відсутній, його можна включити, активувавши відповідну опцію в налаштуваннях.
3
Для переходу до налаштувань програми перейдіть до головного вікна - списку контактів. Натисніть кнопку меню і виберіть пункт "Налаштування". У вікні, вертикально будуть розташовані кілька вкладок, перейдіть до вкладки «Звуки».
4
Якщо звуків ви не почули, швидше за все у вас стоїть відмітка напроти пункту «С регулюванням рівня гучності», а бігунок перебуває у вкрай нижньому положенні. Вам достатньо підняти його вгору на кілька поділок, щоб чути оповіщення. Для перевірки гучності звукових сповіщень переведіть курсор до списку подій, виберіть будь-яке і натисніть кнопку Play.
5
Після регулювання звукової схеми натисніть кнопку «Застосувати», а потім кнопку «ОК». Коли вам буде необхідно повністю відключити звук, не варто відразу відкривати налаштування звуку, достатньо натиснути кнопку із зображенням динаміка в головному вікні програми. Після появи перекресленого знака на зображенні динаміка звукове сповіщення має повністю зникнути. Для включення звуку потрібно проробити аналогічну дію.
6
Якщо ви хочете використовувати стандартну звукову схему без можливості регулювання звуку, поверніться до налаштувань звуку і поставте галочку напроти пункту «Спрощена (працює з усіма звуковими картами)».