Як провести літні канікули.

Як чудово відпочивати влітку за містом, де є річка чи озеро, ліс. Масу задоволення доставить дітям плескатися у водоймі, засмагати, ходити в ліс по гриби і ягоди.
Вам знадобиться
  • Великий парасольку, захисний крем від сонця. Вудки, інші рибальські снасті, надувний човен. Уміння добре плавати.
Інструкція
1
Найщасливіша пора для дітей - це літні канікули. Батькам заздалегідь необхідно продумати, як і де їх діти відпочиватимуть в цей період.Еслі перед вами постала дилема, як краще провести канікули, то хорошим варіантом буде вивезти дітей за місто, це може бути і дача, розташована недалеко від озера, річки, ліси . Звичайно ж, найкращим відпочинком за містом для дітей є купання в річці, загоряння, різні ігри на березі водойми: бадмінтон, волейбол, футбол. Якщо діти люблять риболовлю, то вони ніколи не пропустять ранкову зорьку, коли особливо добре клює рибка. А який пронизливо чистий навколо повітря, співають птахи, природа дихає свіжістю. Неважливо, якою буде улов, важливіше - сам процес рибної ловлі. Але навіть якщо хлопці принесуть вам кілька маленьких рибок, то від юшки, звареної з їх вилову, діти будуть в повному захваті.
2
Збирання ягід і грибів в лісі - теж дуже захоплююче заняття. Дітям особливо буде цікаво, якщо в лісі водяться різні тварини: білки, їжачки, зайці. Є ймовірність зустрітися і з крупнішим звіриною, тому батьки повинні пояснити їм, як потрібно поводитися в лісі в тих чи інших ситуаціях, на які орієнтири потрібно звертати увагу, щоб не заблукати.
3
Для дітей корисний і фізична праця, особливо на природі. Вони з задоволенням будуть рубати дрова для каміна, біля якого ввечері затишно можна посидіти всією сім'єю, пограти в настільні ігри. Дача не мислима без квіткових клумб. Тому привчайте їх доглядати і за квітами, особливо це буде цікаво дівчаткам. А хлопчики в цей час цілком можуть зайнятися скошуванням трави на галявинах. Як приємно, коли навколо дачі все так доглянуто і красиво. І головне, що діти будуть відчувати свою причетність до цього веліколепію.Когда діти повернуться додому відпочилі, засмаглі, фізично і духовно зміцнілі, з масою дивовижних вражень, їм буде, що розповісти своїм друзям.
Корисна порада
Не дозволяйте дітям зіграти на відкритому сонці, далеко запливати, купатися в недозволеному місці, пірнати. Обов'язково користуйтеся захисним кремом проти загару. Будьте обережні в лісі.