Як провести інтернет у селі.

В місті, як правило, є безліч інтернет-провайдерів , які можуть за пару хвилин підключити вас до інтернету, простягнувши кабель прямо до вашої квартири. Але в селі, де чисельність населення невелика, підключення до виділеної інтернет-лінії становить проблему, так як провайдерам невигідно протягувати багатокілометровий кабель заради невеликої кількості користувачів. Але це зовсім не означає, що за містом неможливо скористатися інтернетом. Ви можете провести в ваш будинок бездротовий інтернет.
Вам знадобиться
 • - USB-модем 3G або CDMA;
 • - сім-карта потрібного оператора;
 • - супутникова тарілка;
 • - супутниковий приймач;
 • - комп'ютер.
Інструкція
1
Щоб мати доступ в інтернет, перебуваючи в селі, можна скористатися послугами стільникових операторів. Для цього спочатку виберіть оператора мобільного зв'язку, який надасть доступ до мережі 3G або CDMA. Порівняйте тарифи і переконайтеся, що на карті інтернет-покриття сподобалася компанії є ваш населений пункт.
2
Зазвичай на карті покриття мережі різними кольорами позначені області прийому стабільного і слабкого сигналів. Намагайтеся вибирати інтернет-провайдера, у якого ваш населений пункт знаходиться в області сильного сигналу, так як слабке з'єднання буде часто обриватися.
3
Придбайте модем і сім-карту, підключену до обраним тарифом. Вставте сім-карту в модем, який потім вставте в USB-порт комп'ютера.
4
Коли з'явиться вікно «Майстер нового устаткування», виберіть пункт «Автоматична установка», щоб програма сама встановила необхідні драйвера на комп'ютер. Встановіть з диска програму для модему і зробіть необхідні настройки для підключення до інтернету.
5
Якщо ви хочете, щоб інтернет був доступний всім жителям будинку, то придбайте ще й маршрутизатор (роутер) з підтримкою USB-модемів. Для настройки роутера спочатку вимкніть комп'ютер і підключіть інтернет-кабель до входу LAN на задній панелі пристрою.
6
Після чого підключіть USB-модем до потрібного роз'єму на панелі маршрутизатора. Увімкніть роутер, підключивши адаптер спочатку до пристрою, а потім до електричної розетки. Увімкніть комп'ютер і зачекайте, поки операційна система повністю завантажиться. Потім, відповідно до інструкції, налаштуйте роутер через вказаний веб-сервіс.
7
Якщо ваш будинок знаходиться поза зоною покриття бездротових мереж 3G і CDMA, а ви хочете мати швидкість інтернету, яку можна порівняти з швидкістю виділеної лінії, то підключіться до супутниковий інтернету.
8
Для цього встановіть супутникову антену діаметром близько 90 сантиметрів, розмістивши її на будь-який з стін будівлі. Потім наведіть антену на супутник, прикріпіть супутниковий приймач і налаштуйте комп'ютер. Якщо це викличе у вас труднощі, то для цих робіт можна запросити фахівця.
9
Після установки необхідного обладнання та виконання налаштувань виберіть потрібний тариф і підключіться до інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZsDaOnahpa4
Зверніть увагу
При переїзді в село важливим фактором є наявність швидкого інтернету. Він дозволяє отримувати необхідну інформацію про події в світі, багатьом, в тому числі і нам, дозволяє працювати і заробляти дистанційно, з його допомогою можна здійснювати покупки чогось потрібного з доставкою через пошту (і ми часто користуємося цією можливістю).
Корисна порада
Одним словом наявність Інтернету в селі підвищує привабливість заміського проводження, як не крути. Більшості людей Інтернет в селі вимагається лише для задоволення особистих потреб. Не варто розглядати дорогі варіанти віддаленого підключення, такі як виділена лінія, радіорелейний зв'язок або супутниковий Інтернет.
Супутниковий інтернет є хорошим варіантом для користувачів, які проживають в місцях, де наземна або бездротовий зв'язок не забезпечує швидкої передачі даних або є занадто дорогою. Крім забезпечення доступу в інтернет, супутникове обладнання дозволяє переглядати безліч телевізійних каналів, що транслюються з супутників. Придбавши і встановивши недороге обладнання, ви отримуєте цілий комплекс цінних послуг.
Вам знадобиться
 • - комп'ютер;
 • - супутникова антена;
 • - мережева карта;
 • - конвертор;
 • - антенний кабель;
 • - один з видів кабельної або бездротового зв'язку.
Інструкція
1
Підключіться до інтернету за допомогою стаціонарного або мобільного телефону, USB-модема або лінії DSL.
2
Зберіть через інтернет інформацію про провайдерів, що надають послуги доступу в мережу за допомогою супутника. По картах покриття перевірте, чи потрапляє місцевість, де ви проживаєте, в зону дії сигналів з транспондерів, що експлуатуються тими провайдерами, тарифи яких є найбільш прийнятними для вас.
3
Здійснивши вибір конкретного провайдера і супутника (транспондера), запишіть параметри сигналу: символьну швидкість, частоту, поляризацію, значення коефіцієнта FEC, силу сигналу. На підставі цих даних визначитеся з типом необхідного конвертора (C- або Ku-діапазон) і діаметром антени.
4
Придбайте супутникове обладнання: супутникову антену, мережеву DVB-карту, конвертор, антенний кабель. Змонтуйте його.
5
Встановіть програмне забезпечення для мережевої карти, введіть в програму-тюнер параметри сигналу. Зорієнтуйте антену на супутник таким чином, щоб програма-тюнер зафіксувала наявність сигналу. Точної орієнтацією антени доможіться, щоб сила сигналу була максимальною.
6
Зареєструйтеся на сайті супутникового провайдера в якості клієнта. Після підтвердження реєстрації зайдіть в свій особистий кабінет і, використовуючи наявну там інформацію, виберіть один з пропонованих тарифів.
7
Сплатіть послугу доступу в інтернет будь-яким з можливих способів. Перевірте проходження платежу за станом балансу в кабінеті - він повинен відобразити перераховану суму.
8
Виберіть тип підключення. Зазвичай провайдерами пропонується декілька, кожний з яких має свої особливості. Виберіть той, який є оптимальним для вашого типу наземного з'єднання і способу роботи в інтернеті.
9
Введіть у наявні в особистому кабінеті форми необхідні дані: MAK-адресу мережевої карти, обраний спосіб підключення. Скачайте програму для цього типу підключення і дані, необхідні для настройки DVB-карти (PID-и, IP-адреси).
10
Керуючись наявною інструкцією, встановіть програму (тип підключення) на комп'ютер, введіть викачані дані в програму-тюнінг DVB-карти, зробіть необхідні настройки. Результатом цієї роботи має з'явитися доступ в інтернет через супутник. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування або зверніться в службу підтримки провайдера.