Як змінити значок "Пуск". змінити форму кнопки пуск.

Скільки часу існує ОС Windows, стільки користувачі прагнуть змінити інтерфейс операційної системи під свої смаки й уподобання. На жаль, Windows не підтримує користувача настройку кнопки Пуск ». Але невтомні користувачі шукають і знаходять можливості обійти обмеження розробників. Існує чимало програм і утиліт, що дозволяють змінити налаштування стилів і оформлення Windows. Якщо і ви вважаєте, що настав час змін, можете спробувати змінити вид кнопки « Пуск » на своєму комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, програма StyleBuilder
Інструкція
1
Знайдіть і скачайте в мережі інтернет безкоштовну програму StyleBuilder. Ця програма дозволить редагувати і змінити значок « Пуск ». Встановіть її на ваш комп'ютер і перезавантажте його.
2
Запустіть програму StyleBuilder з меню « Пуск - Всі програми - TGTSoft». Відкрийте меню Інструменти »і зі списку, що виберете« Параметри ». Тепер необхідно перейти на вкладку «графічні редактори» і натисненням кнопки «Новий» ввести назву будь-якого графічного редактора, встановленого на вашому комп'ютері. Натисніть кнопку поряд з полем вводу та виберіть шлях до папки Program Files/Імя_графіческого_редактора. Підтвердіть вибір натисканням кнопки Ок.
3
У лівій половині вікна програми перераховані основні теми оформлення Windows. Клацніть мишкою на одній з тим, потім виберіть кнопку « Пуск » з вікна попереднього перегляду. У контекстному меню виберете шлях збереження змін. Підтвердіть, натиснувши ОК.
4
Зображення поточного виду кнопки відкриється в графічному редакторі. Залишилося проявити фантазію і творчість, і створити свій неповторний вигляд кнопки « Пуск ». Закінчивши, виберіть меню «Файл - Зберегти». Закрийте графічний редактор.
5
Поверніться у вікно програми StyleBuilder. Натисніть кнопку «Скидання» в основному вікні і у вікні попереднього перегляду. Натисніть кнопку «Застосувати». Буде запропоновано задати ім'я нової кнопки « Пуск ». Збережіть під будь-яким ім'ям. Натисніть ОК.
6
Протягом деякого часу програма буде обробляти зміни оформлення. Після закінчення обробки натисніть кнопку «Тест», розташовану на панелі інструментів. Переглянувши результат роботи, натисніть «Закрити»
7
Якщо результат тестування вас не задовольнив, то можна повернутися до вихідного виду кнопки. Виберете пункт «Властивості» з контекстного меню «Робочого столу» і на вкладці «Оформлення» у полі вибору встановіть стилі кнопок, наявні в операційній системі.
Зверніть увагу
Як поміняти значок "Пуск"? Відповідь майстра: Стандартні засоби ОС Microsoft Windows не дають можливості змінювати значок «Пуск», але, тим не менш, ця задача може бути вирішена за допомогою додаткового ПЗ сторонніх розробників. Викличемо головне меню ОС Microsoft Windows XP, натиснувши кнопку «Пуск» і перейдемо до «Усім програмами» для того щоб змінити зовнішній вигляд значка «Пуск».
Користувачі завжди налаштовували і будуть налаштовувати зовнішній вигляд операційної системи Windows у відповідності зі своїми смаками та вподобаннями. Кнопка « Пуск » служить для входу в головне меню системи і використовується багато разів на день. Що може бути природніше бажання змінити її?
Вам знадобиться
  • - Windows 7;
  • - Windows 7 Start Button Changer.
Інструкція
1
Завантажте безкоштовну утиліту Windows 7 Start Button Changer і розпакуйте архів в будь-який зручний місце.
2
Переконайтеся в тому, що вхід в Windows був виконаний через обліковий запис адміністратора комп'ютера.
3
Створіть резервну точку відновлення для можливості повернення системи до моменту початку проведення операції.
4
Перейдіть в папку з програмою і запустіть файл Windows 7 Start Button Changer.exe.
5
Натисніть кнопку Select & Change Start Button для перегляду Спіка іконок, пропонованих програмою.
6
Перейдіть в папку Sample Orbs, що входить до складу програми, і виберіть бажаний вид кнопок. Додаток Windows 7 Start Button Changer створить резервну копію початкового explorer.exe і зробить заміну існуючого набору іконок на вибрані.
7
Перезапустіть файл explorer.exe для застосування обраних змін.
8
Поверніться в головне вікно програми Windows 7 Start Button Changer для скасування зроблених змін і повернення до споконвічного увазі кнопок робочого столу.
9
Натисніть кнопку Restore Original Explorer Backup і підтвердіть свойвибор натисканням кнопки OK.
10
Перезапустіть файл explorer.exe для застосування обраних змін.
11
Продовжіть вибір відповідного набору кнопок вищеописаним методом.
12
Використовуйте пошук в інтернеті для визначення найбільш придатною іконки для робочого столу вашого комп'ютера. Для повного видалення обридлої кнопки скористайтеся безкоштовною утилітою Start Killer.
13
Скачайте і встановіть інструмент Start Killer.
14
Натисніть кнопку « Пуск " і перейдіть в пункт «Програми».
15
Знайдіть встановлене додаток у списку програм і запустіть Start Killer кліком миші на ярлик утиліти.
16
Використовуйте клік правою кнопки миші для виклику меню налаштувань програми, що дозволяє занести утиліту в автозавантаження, повністю деактивувати меню « Пуск » і відключити показ іконки програми.
17
Використовуйте клавіші Ctrl + Esc (або функціональну клавішу Win) для доступу до прихованого меню « Пуск ».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xxXQuC61GSI