Як ставитися до всього простіше.

На роботі аврал, а вдома постійні скандали і нерозуміння. Постійна гонка за досягненнями, а результату при цьому не видно. Всі проблеми виникають від неможливості подивитися на них з боку. Як тільки ви поглянете на свої труднощі як би від імені іншої людини, ви відразу знайдете потрібне рішення і станете ставитися до всього простіше.
Інструкція
1
Іноді трапляються в житті людини складні ситуації, яким дуже важко підібрати рішення. Зневірятися ні в якому разі не потрібно, завжди можна знайти правильний вихід. Спробуйте уявити, щоб ви порадили другу, яка звернулася до вас із подібним завданням? Швидше за все, ви б дали купу порад, більшість з яких були б дійсно слушними. Ніщо не заважає вам уявити, що ви і є той самий друг. Дайте ці поради собі, поміркувати, хто може вам допомогти вирішити наболіле питання. Подивіться на проблему з іншого боку. Може бути, у неї є позитивні моменти.
2
Відмовтеся від проблеми, займіться іншими справами. Можливо, ваші труднощі пройдуть самі собою. Не поспішайте негайно вирішувати хвилююче питання. Відійдіть в сторону і поспостерігайте за розвитком подій. У вас завжди буде можливість втрутитися. Зволікання не завжди "смерті подібно". Дуже часто саме затримка в часі дозволяє розглянути проблему під іншим кутом і знайти вірне рішення.
3
Основний принцип індійських йогів - ніколи ні про що не хвилюватися. У кожного є карма, як вони вважають, її не зміниш. Спробуйте так само ставитися до життєвих труднощів. Спокійно, без зайвих переживань постарайтеся вирішити виниклу проблему. Якщо не вийшло - нічого страшного, значить так і повинно бути. Звичайно, це не відноситься до людей, які вибрали професію лікаря, пожежного, рятувальника. Там діють дещо інші правила. Адже мова йде про збереження людських життів. А якщо проблема в тому, що в принтері закінчилися чорнило, а вам потрібно терміново щось надрукувати, то це ні в якому разі не привід для тривог.
4
Ставитися до всього простіше можна і потрібно навчитися в процесі життя. Коли вам набридне нервувати через дурниці, копити проблеми, ламаючи голову над їх усуненням, рішення прийде саме собою. Ви навчитеся виокремлювати дійсно серйозні питання. На всі ж інші дрібниці просто не будете звертати уваги. Тоді й вам, і вашим близьким, обов'язково стане жити простіше. Легке ставлення до життя, правильний розподіл насущних проблем, уміння вирішувати складні питання без зайвих переживань - ось те, до чого повинен прагнути кожна людина.