Як активувати мікрофон.

Непотрібно професійно розбиратися в комп'ютерах, щоб самостійно підключити до ПК мікрофон . Активація пристрою і його підключення буде для користувача досить простою операцією. Слід зауважити, що в деяких випадках активація мікрофон а зовсім необов'язкова.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мікрофон.
Інструкція
1
Підключаючи до комп'ютера мікрофон , ви напевно зверніть увагу на колір вихідного штекера - він буде корисним, або ж рожевим. На вхідних панелі звукової карти ви також зможете побачити червоний (рожевий) роз'єм. Щоб підключити мікрофон до комп'ютера, вам досить вставити штекер пристрою до відповідного його кольором гніздо на звуковий карті. Тобто, мікрофон повинен бути підключений до гнізда червоного кольору.
2
Слід підкреслити, що одного підключення пристрою недостатньо для його правильної роботи. Після того, як ви вставите штекер мікрофон а в роз'єм звукової карти, вам потрібно налаштувати пристрій. На робочому столі автоматично відкриється віконце, в якому ви повинні встановити прапорець навпроти пункту «Мікрофон». Після цього пристрій буде готовий до роботи.
3
В налаштуваннях гучності встановіть параметри всіх пристроїв на максимальне положення. Для цього клікніть по ярлику динаміка на панелі завдань. У властивостях вікна ви зможете задати відповідні налаштування.
4
Варто зауважити, що ви можете позбавити себе від необхідності настройки мікрофон а, купивши бездротове пристрій. В такому випадку вам достатньо буде встановити драйвер для USB-передавача мікрофон а і перевести вимикач пристрою в положення «ON». Диск з програмним забезпеченням зазвичай знаходиться в комплекті з бездротовим мікрофон ом. Після установки драйвера вам потрібно вставити передавач в порт USB. Будь-яких додаткових налаштувань активації мікрофон а в даному випадку немає.
До складу більшості сучасних мобільних комп'ютерів входить безліч додаткових пристроїв. Дана особливість дозволяє максимально використовувати можливості ноутбуків, не підключаючи периферійне устаткування.
Вам знадобиться
  • драйвери до ноутбука.
Інструкція
1
Досить часто мобільні комп'ютери наділяють вбудованим мікрофоном . Особливо актуально наявність вказаного пристрою в ноутбуці з web-камерою. Для успішного використання мікрофона його необхідно активувати та налаштувати належним чином.
2
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся завантаження операційної системи Windows. Клікніть по іконці меню «Пуск» і відкрийте властивості пункту «Мій комп'ютер». Перейдіть до вкладці «Обладнання» і відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
3
Знайдіть серед іншого устаткування потрібний мікрофон. Якщо навпроти назви цього пристрою розташований значок у вигляді знаку оклику, поновіть його драйвери. Краще всього використовувати оригінальні файли, що надаються розробниками ноутбука.
4
Відвідайте сайт фірми, що випускає дані мобільні комп'ютери. Відкрийте розділ завантажень і скачайте комплект драйверів, призначених для ноутбука вашої моделі. Оновіть робочі файли в ручному режимі, використовуючи диспетчер пристроїв.
5
Для перевірки мікрофона використовуйте вбудовану утиліту «Звукозапис». Відкрийте меню «Пуск», виберіть каталог «Стандартні» і відкрийте зазначену програму. Натисніть кнопку «Запис» і перевірте працездатність мікрофона.
6
Враховуючи той факт, що звукопріемнік може бути розташований досить далеко від джерела сигналу, має сенс налаштувати параметри мікрофона. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук».
7
Відкрийте посилання «Управління звуковими пристроями» і виберіть пункт «Запис». Клікніть по іконці мікрофона і натисніть кнопку «Властивості». Перейдіть в підпункт «Рівні».
8
Змініть параметри в графі «Мікрофон». Якщо обраної потужності недостатньо, активуйте функцію «Посилення». Натисніть кнопку «Застосувати».