Як відновити права адміністратора. відновити віддалений адміністратор на комп'ютері.

Користувач, що володіє правами адміністратора в ОС Windows, є повновладним господарем і розпорядником на своєму комп'ютері. Він може встановити або видалити будь-яку програму, створити нового користувача і дати йому будь-які права, або одним клацанням миші позбавити чиюсь обліковий запис усіх привілеїв і відправити її в небуття. Але трапляється, що тим же клацанням миші «всесильний» користувач перетворює свою власну обліковий запис з всемогутньою на безправну і обмежену. Як же повернути права адміністратора?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Найпростіший спосіб. Зайдіть в систему під іншим користувачем, що володіє адміністраторськими правами . В апплете «Облікові записи користувачів», потрапити в який можна з «Контрольної панелі», знайдіть ім'я облікового запису, яка потребує підвищенні прав. Виберіть завдання «Зміна облікового запису». Відновіть справедливість, встановивши перемикач в положення «Адміністратор комп'ютера».
2
Але що робити, якщо на комп'ютері була тільки одна ваша обліковий запис? В систему можна увійти під обліковим записом «Адміністратор», яку попередньо необхідно включити. Запустіть командний рядок вводом в поле «Виконати» команди cmd. У вікні, наберіть: Net User Адміністратор/Active: Yes. Вийдіть із системи, натиснувши «Пуск - Вихід із системи». З'явиться запрошення ввести ім'я користувача і пароль для нового входу. Входите в систему під користувачем «Адміністратор».
3
Тепер ви можете повернутися до описаного вище способу зміни прав користувача і змінити права свого облікового запису. У випадку якщо у вас при завантаженні з'являється вікно вітання, а не запрошення ввести логін та пароль, то викликати це вікно можна, якщо відразу ж при появі екрану запрошення двічі натиснути клавіші Ctrl + Alt + Del.
4
Повернути адміністративні права облікового запису можна і з аплету "Керування комп'ютером". Запустіть його з контекстного меню «Мій комп'ютер - Управління». У лівому вікні виберіть запис «Локальні користувачі» і клацніть по плюсик. В папці «Користувачі» виберіть редактируемую обліковий запис подвійним клацанням і перейдіть на вкладку «Членство в групах». Додайте права адміністратора, натиснувши кнопку «Додати, а в наступному вікні, кнопку« Додатково ». Залишається натиснути останню кнопку «Пошук» і вибрати в списку запис «администратор». Підтвердіть вибір натисканням Ок.
Адміністратор - головний користувати в операційній системі Windows, що володіє повними правами на будь-які дії в її межах. Але у випадку системного збою, його обліковий запис може стати недоступною.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - утиліта ERD Commander.
Інструкція
1
Активуйте «Панель управління», відкрийте розділ «Облікові записи користувачів і безпека», «Адміністрування облікових записів». Перевірте перелік доступних облікових записів і виберіть ту, яку використовували раніше. Якщо вона не активна, використовуйте ліву клавішу маніпулятора і включіть її.
2
Як правило, персональний комп'ютер має кілька створених облікових записів, кожна з яких володіє своїми правами . Відкрийте робоче поле налаштувань облікових записів. Активуйте пункт «Виконати» в меню «Пуск», задайте команду control userpasswords2 і підтвердіть свій вибір, натиснувши на клавішу «Enter».
3
Будьте уважні і не допускайте помилок при вводі подібних команд. В іншому випадку, операційна система виконає абсолютно інша дія, що може привести до її збою. Встановіть прапорець навпроти рядка «Вимагати введення імені користувача і пароля» в вікні, що відображає список облікових записів усіх користувачів системи.
4
Перезавантажте комп'ютер, натисніть на клавішу F8 під час старту операційної системи і виберіть в списку параметр «Безпечний режим». З незадані паролем він доступний тільки адміністратору. Увійдіть в «Облікові записи користувачів» і налаштуйте особисту обліковий запис.
5
Скористайтеся сервісними програмами настройки Windows, якщо вам невідомий пароль для підтвердження входу в операційну систему на правах адміністратора. Перейдіть на портал softportal.ru і скачайте програму ERD Commander. Функціонал цієї профільної утиліти дозволяє налаштовувати систему, редагувати реєстр, забезпечує доступ до вмісту жорсткого диска і т.п.
6
Якщо комп'ютер пошкоджений вірусами настільки, що неможливо здійснити доступ до сервісних програмам, вам не вдасться повернути собі права адміністратора. В цьому випадку переустановите операційну систему.