Як клеїти конверт.

З давніх часів конверт - це упаковка для поштової кореспонденції. Стандартні конверт и мали клапан трикутної форми, з промазати клеєм смужкою по краях. Заклеювали конверт при змочуванні смужки рідиною. По дизайну конверт и завжди були різні - квадратні, прямокутні, кольорові і однотонні, з поліетиленовими віконцями і надрукованими марками. Однак можна придумати, вирізати і склеїти свій власний варіант конверт а. Особливо таке заняття сподобається дітям.
Вам знадобиться
  • - лист кольорового паперу А4;
  • - ножиці;
  • - канцелярський клей.
Інструкція
1
Візьміть листівку, за розміром якій потрібно зробити конверт , і лист кольорового паперу формату А4. Переверніть кольоровий папір кольоровий стороною вниз і покладіть обрану листівку по центру на один кінець вузької частини паперу.
2
Загніть папір на листівку зверху і як слід зафіксуйте згин. Загніть бічні частини паперу поверх листівки.
3
Переверніть заготовку конверт а і загніть частину, що залишилася паперу поверх кольоровий сторони. Ця частина буде служити клапаном вашого конверт а.
4
Знову розкладіть папір на столі, кольоровим шаром вниз. Приберіть листівку. У вас вийшла форма конверт а. Тепер необхідно відрізати від неї все зайве.
5
Зріжте ділянки бічних згинів листа з тієї половини, де немає клапана, по лініях загину. Тепер ця половина стала вже інший. Зріжте бічні кути клапана навскіс від кута назовні.
6
Змастіть загнуту боковину конверт а клеєм зовні (по кольоровий стороні) і приклейте до неї вузьку частину конверт а. Теж саме виконайте з другою боковиной. Конверт готовий. Його можна прикрасити аплікацією і написати привітання. Вкладіть у готовий конверт листівку і заклейте його тим же клеєм. Клей потрібно намазувати по самому кордоні закриває клапана.
Зверніть увагу
Сучасні конверти мають більш витягнуту прямокутну форму. Вони менше по висоті і замість клейової смужки мають клапан з клейкою стрічкою, на зразок лейкопластиру. Для заклеювання конверта треба просто зняти верхній шар стрічки і щільно притиснути клапан до конверту.Современние конверти мають різні розміри. Бувають невеликі конверти під маленькі листівки-сюрпризи, а бувають конверти, в які вміщається аркуш формату А4.