Як зробити штучні квіти.

Зробити штучні квіти не так просто, але можна. Якщо добре попрацювати, то такі квіти здалеку цілком зійдуть за справжні і прикрасять ваш інтер'єр не гірше своїх живих і пахнуть побратимів.
Інструкція
1
Почнемо по порядку. Стебло, що є основою будь-якої квітки, можна зробити з міцної дроту, оберненої ватою і папером. Тонкий стебло можна зробити, обернувши дріт однієї папером, а товстий - ватою, на яку потім намотують папір. Це заняття вимагає певної вправності, тому незайвим буде змастити дріт тонким шаром клейстеру або канцелярського клею.
2
Пелюстки, листочки і тичинки. Їх в основному роблять з тканини. Шифон, шовк, ситець або бязь - не настільки принципово.
3
Елементи штучного квітки, виконані з тканини, обов'язково потрібно крохмалити. Для цього потрібен склад. Готуємо його так: 2 склянки води заливаємо в каструлю і доводимо до кипіння. Паралельно розводимо столову ложку з гіркою картопляного крохмалю чи борошна в холодній воді і вливаємо все це в киплячу воду, помішуючи. Якщо будуть грудочки - проціджуємо кисіль через марлю.
4
крохмалем тканини, викладаючи на клейонці і покриваючи тонким шаром остиглого киселю. Бавовняні тканини можна опускати злегка пом'ятими в гарячий крохмальний кисіль, після цього потрібно віджати і висушити в підвішеному стані. Шовкові тканини краще желатин.
5
Желатиновий склад готується так: 2 чайні ложки желатину засипаємо в склянку з холодною водою, годину наполягаємо, доливаємо стакан ущерть і гріємо в металевій посудині до розчинення желатину. Тільки не кип'ятіть розчин ні в якому разі.
6
Викрійки робимо з щільного картону і підписуємо, щоб не переплутати. Пелюстки і інші частини офарблюємо фарбами, попередньо розчиненими в окропі. Перед тим, як фарбувати пелюстки, ми їх занурюємо в холодну воду і віджимаємо.
Корисна порада
Ось таким ось чином можна виготовити і підготувати окремі частини штучної квітки, а щоб їх з'єднати в одне ціле спеціальних навичок не потрібно.