Як позбутися від скрипу зубами.

З такою проблемою, як скрип зубами , можуть зіткнутися і батьки (коли дитина скрипить зубами у сні), і ті люди, які знають про свій скрипі. Насправді, такий скрип буває викликаний мимовільним скороченням жувальних м'язів і називається таке захворювання бруксизмом.
Інструкція
1
Однак перш, ніж ви займетеся лікуванням скрипу, постарайтеся з'ясувати причину його виникнення. Найчастіше бруксизм виникає через психічного розладу, а також через проблеми в області шийних хребців і багато чого іншого. Так що для з'ясування причини краще зверніться до фахівця, він призначить вам необхідну терапію.
2
Є також деякі способи позбавлення від скрипу і його профілактики. По-перше, для розслаблення м'язів регулярно проводите масаж шиї і верхньої частини спини, частіше слухайте релаксуючу музику, можете проводити спеціальні психологічні тренінги. Правда, даний метод пов'язаний з деякими незручностями, тому можете вдатися в методу номер два.
3
Щоб забезпечити необхідне навантаження зубам, обов'язково перед сном вживайте яблука, моркву, сухарі; пийте достатню кількість рідини. Крім того, ви можете придбати шини (вони певним чином кріпляться на зубах і не дозволяють їм скреготати).
4
При бруксизмі також необхідно підтримувати збалансоване харчування, вести активний спосіб життя. Правильне харчування допоможе налагодити роботу організму в цілому, а заняття спортом допоможуть позбутися від накапливающейся негативної енергетики. Постарайтеся також дихати свіжим повітрям, здійснювати піші прогулянки (вони будуть сприятливо впливати на нервову систему: заспокоювати і нормалізувати її роботу).
5
Не забувайте про вітаміни групи В і препарати, які містять магній, кальцій та інші мікроелементи. За допомогою них ви знизите судорожность м'язів, їх напруженість, тим самим позбудетесь скрипу зубами під час сну. Однак потрібно нагадати, що дане захворювання є досить індивідуальним, тому в кожному випадку може знадобитися пошук свого шляху вирішення. Найкраще вам зможе допомогти тільки фахівець, який приведе в порядок ваші нерви і сон.