Як поміняти колір фону в фотошопі. Як у фотошопі змінити колір заднього фону.

Бажаючи змінити колір фону для майбутнього зображення, ви можете виконати всі дії, скориставшись простим і зрозумілим інтерфейсом програми. Слід зауважити, що колір може бути змінений на будь-якій стадії роботи із зображенням.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Adobe Photoshop.
Інструкція
1
За фон зображення в фотошопі відповідає такий елемент, як його перший шар. За замовчуванням програма пропонує користувачеві три варіанти фону: білий, прозорий, а також сірий колір . Ці параметри можна задати на стадії створення нового проекту, використовуючи відповідні функції програми («Файл» - «Створити»). Як поміняти колір фону тоді, коли перед вами вже відкритий PSD документ? Тут все досить просто.
2
У першу чергу вам потрібно знайти той шар, який був би основним фоном вашого зображення. Даний шар зазвичай розташований в самому низу форми, що відображає загальну кількість шарів. Якщо фон буде заблокований (іконка замку навпроти фонового шару), вам потрібно розблокувати його для можливості внесення змін.
3
Щоб розблокувати шар, клікніть на ньому правою кнопкою мишки. З'явиться меню, в якому ви зможете знайти пункт «Із заднього плану». Клацніть по даному пункту. Тепер шар буде розблоковано і стане доступний для подальшої корекції.
4
Якщо вам потрібен прозорий фон, ви можете скористатися таким інструментом, як «ластик». Вибравши його, встановіть великий діаметр курсора і зітріть весь вміст шару (переконайтеся, що виділено саме фоновий шар). Якщо ж ви бажаєте змінити сам колір , виберіть інструмент «заливка». Визначте потрібний колір , використовуючи відповідні можливості програми. Після того, як рас колір ка буде обрана, виконайте заливку фонового шару. Щоб скасувати дію (у разі помилки), натисніть клавіші «Ctrl + Z».
5
Альтернативою заливці може стати інструмент «кисть». Вибравши цей інструмент, задайте потрібний колір і діаметр кисті, після чого, зафарбуйте старий фон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rR3RO57XZAU
Зверніть увагу
? Відео - "Як поміняти фон в фотошопі". Як часто ми приголомшливо виходимо на фотографіях, де фон залишає бажати кращого ... Але ми не будемо миритися з «законом підлості»! Дізнаємося, як поміняти фон в фотошопі, зробивши зображення природним.
Корисна порада
Після того як ми поміняли колір очей, поміняли колір обличчя - ви напевно ставите питанням «Як поміняти фон в фотошопі?«. Поміняти фон в фотошопі при деякому старанні і умінні досить просто. Активно працюючи з шарами все це можна швидко зробити, головне розібратися з принципом шарів, які розташовані не як у ріпчастої цибулі а як в торті «Наполеон».
Фотошоп захоплює початківців користувачів величезною кількістю відкриваються творчих можливостей, і багато хто мріє навчитися створювати красиві і незвичайні колажі, працювати в області фотомонтажу, і звичайно, міняти фони на своїх фотографіях і фотографіях своїх друзів. При цьому, реалістична зміна фону і акуратне вирізання об'єкта з фону становить для початківців серйозну проблему, і вирішити її вам допоможе знання технології вилучення фону з фотографії, що створює реалістичний і достовірний ефект, який ви отримаєте в результаті своєї роботи.
Інструкція
1
Відкрийте в Фотошопі фотографію з людиною, яку ви хочете помістити на новий фон, а також саме фонове ізображенріе.
2
Продублируйте фоновий шар і зніміть видимість з вихідного шару, натиснувши піктограму очі близько мініатюри слова. Вирізати людини з фону максимально акуратно вам допоможе швидка маска шару.
3
Створіть новий шар і скопіюйте в нього вміст зеленого каналу фотографії (apply image). Залежно від того, які тони переважають у фотографії, і який в ній баланс білого, перевірте, на якому каналі зображення буде максимально контрастним (панель Channels).
4
Визначивши потрібний канал, видаліть всі інші канали, зробивши зображення сірим. Для цього відкрийте меню Image і в меню режимів вкажіть Grayscale. Застосуйте канал до майбутньої масці шару, вказавши режим змішування шарів Multiply.
5
Тепер візьміть кисть чорного кольору і зафарбуйте людині на фотографії обличчя, щоб після застосування маски зберегти колір шкіри і природність очей. Зробіть шар з маскою невидимим, а потім створіть маску шару-дубліката бекграунду.
6
Скопіюйте туди створену вище маску, інвертуватися її. Встановіть режим змішування на Normal. Все, що вам залишиться - це вийти з режиму маски і інвертувати зображення, щоб можна було видалити непотрібний фон, залишивши вирізану людську фігуру. Скопіюйте її та вставте на новий фон в потрібному місці.
7
Вставивши фігуру на новий фон, ви можете зіткнутися з дуже різким розходженням у балансі білого - в цьому випадку відредагуйте рівні і насиченість кольорів в Image> Adjustments> Hue/Saturation.