Як робити іграшки на ялинку.

Наближається світле свято Новий Рік. Дістаємо ялинку, ящик з іграшками. І про жах, поки ящик припадав пилом в коморі, його кілька разів роняли родичі, які робили в коморі прибирання або які шукали якісь речі. Іграшки розбилися. Але бігти в магазин за новими прикрасами не потрібно, тим більше, що вони зараз коштують не так-то дешево. Зробіть гарні іграшки самі.
Інструкція
1
Паперові іграшки - найпростіші у виготовленні. Купуємо в магазині кольоровий папір для дитячої творчості і робимо гірлянди, склеюючи колечка з паперу, продевая їх одне в одне, ланцюжки і ліхтарики. Можна скористатися «дрезденським картонаж», технікою, популярної на початку XX століття. З картону вирізаємо фігурку, потім прикладаємо її до аркуша картону, обводимо і отримуємо дві однакові фігурки. На одній малюємо «обличчя» фігурки, на другий - «спину». Розмальовуємо, склеюємо і встромляє швейну шпильку між ними, через яку протягується шнурок, щоб повісити іграшку. Готово!
2
Іграшки для ялинки можна зв'язати. Якщо в'язання - не ваш коник, робимо з вовни помпони. Два картонних «бублика» з'єднуємо і рясно обмотуємо нитками, потім нитки розрізаємо (тільки з зовнішньої сторони), знімаємо каблучки і перев'язуємо пучок - помпон готовий.
3
Можна взяти сире яйце. Проробивши там дірочку, позбавляємося від вмісту і приклеюємо вушка, оченята та інше, щоб вийшли кумедні чоловічки і звірятка.
4
Солоне тісто теж можна перетворити на ялинкову іграшку. Стакан борошна змішується зі склянкою солі дрібного помелу. Додається чверть склянки води, столова ложка соняшникової олії і столова ложка ПВА. Перемішавши, отримуємо потрібний склад і ліпимо красиві фігурки, після чого сушимо їх в духовці близько 3:00 при температурі 50С і розфарбовуємо. Не забудьте тільки в середину іграшки вставити дріт, щоб було, за що вішати на ялинку.
Корисна порада
Якщо підключити ще крапельку фантазії і озирнутися будинки, то в голові може дозріти маса ідей з виробництва іграшок із звичайних лампочок, дроту і котушок, з ватяних дисків, пап'є-маше і пір'я. Список можна продовжувати довго. Експериментуйте.
Кожна дитина вірить у диво, а напередодні Нового року очікування його відчувається ще гостріше. Тому батьки прагнуть зробити все можливе, щоб створити таку казкову атмосферу для своїх дітей. Побувавши на Кремлівській ялинці, ваші діти зможуть опинитися в казці, адже відзначити новорічне свято в Кремлі мріє кожна дитина.
Інструкція
1
Найчастіше безкоштовні запрошення в Москву, на новорічний бал в Кремлі, отримують діти, які відзначилися на обласних чи міжнародних конкурсах або олімпіадах. Ви можете також побувати на Кремлівській ялинці, якщо відзначилися в спорті, маєте призові місця на регіональних, обласних та ін. Рівнях.
2
Запрошення призерам олімпіад, лауреатам конференцій та музичних конкурсів, переможцям спортивних змагань можна отримати через Управління освіти або Управління культури, подавши попередню заявку. У випадку утруднення зверніться за консультацією в освітнє або спортивна установа, від якого ваші діти висувалися на конкурс, і ви зможете за рахунок міського бюджету відправити дитину на головну ялинку країни.
3
Тому, коли вам пропонують педагоги участь в олімпіадах, науково-практичних конференціях, різних читаннях, не відмовляйтеся, а починайте ретельно готуватися.
4
Запрошення на Кремлівську ялинку можуть також отримати діти, чиї батьки мають заслуги перед Вітчизною. Наприклад, регулярно від ГУВС в різних областях виділяються безкоштовні запрошення дітям, чиї батьки загинули або отримали поранення при виконанні службових обов'язків.
5
Побувати в казці, взяти участь у різних конкурсах, вікторинах, які проводяться на всіх чотирьох рівнях Кремлівського палацу, можуть і діти із соціально незахищених сімей. Їхні батьки повинні звернутися в Центр соціального захисту із заявою. На це мають право або багатодітні сім'ї, або сім'ї з батьками-інвалідами, яким складно своїми силами організувати дітям незабутнє свято.
6
В деяких містах проводяться спеціальні акції, організовуються благодійні проекти, що дозволяють якомога більшій кількості дітлахів, які опинилися у важких життєвих ситуаціях, побувати на Новий рік в Кремлівському палаці. Наприклад, в Самарі в рамках проекту «Повернути дитинство» діти з дитячих будинків змогли з'їздити на Кремлівську ялинку.
7
Якщо ж ви не належите до жодної з перерахованих категорій, які мають пільги, але матеріальне становище дозволяє придбати запрошення за свої кошти, зайдіть на сайт www.biletok.ru і забронюйте квитки.