Як перевезти пральну машину.

При покупці пральної машини її видають зі складу повністю упаковану і готову до перевезення. У деяких магазинах пропонують безкоштовну доставку і установку машини в якості бонусу за покупку. Служба доставки привезе машину вчасно, в цілості й схоронності, і фахівець встановить її у відповідності з усіма технічними вимогами.
Вам знадобиться
  • -упаковка
  • -Транспортувань болти
  • -плед або тканину, якщо упаковка втрачена або зіпсована
  • -критая машина типу Соболя або Газелі
Інструкція
1
Якщо ви купили пральну машину , доставки як бонус в магазині немає, і транспортувати її будете самостійно, то везти можна в будь закритій машині, головне щоб машинка помістилася в неї за габаритами.
2
Після прівозкі і розпакування слід уважно прочитати інструкцію по установці. У ній написано, що перш ніж встановити пральну машину на постійне місце, необхідно відкрутити задню стінку і зняти болти. Якщо цього не зробити і запустити машину із закріпленим барабаном, то агрегат вийде з ладу, гарантії вас позбавлять, і ремонт доведеться робити за свій рахунок.
3
Щойно болти зняті, їх необхідно покласти в надійне місце, щоб якщо машину доведеться знову транспортувати, закріпити барабан. Після цього можна прикрутити задню стінку, встановити машину на постійне місце і підключити до електрики, водопостачання та каналізації.
4
Якщо машину потрібно перевезти або відвезти в ремонтну майстерню, то все слід зробити в зворотній послідовності.
5
Отсоединить зливний і заливний шланги, відключити електроживлення, зняти задню стінку машинки і зафіксувати барабан транспортувальними болтами.
6
Машинку потрібно перевозити у вертикальному становище і обов'язково в упаковці. Якщо упаковка з часом загубилася чи прийшла в непридатність, то машину потрібно обмотати м'якою тканиною, щоб не обдерти при перевезенні. Для цього підійде великий плед або простирадло.
7
В автомобілі потрібно щільно зафіксувати машинку, щоб вона не літала по кузову під час транспортування.
8
Щоразу при установці машини для користування, болти потрібно знімати і при перевезенні встановлювати знову. Цим ви захистите барабан машинки, ущільнювальні гумки і підшипники барабана від псування при розхитуванні.