Як перенести файл підкачки на інший диск. Як перемістити файл пдчка на диск в цшт 7.

Файли підкачки (swap-файли) використовуються для збільшення загального обсягу віртуальної пам'яті, який може бути задіяний всіма процесами, запущеними на комп'ютері. У Windows файли підкачки можуть бути розміщені на одному або декількох жорстких дисках . При установці системи створюється один файл підкачки змінюваного розміру. Він розташовується на тому ж диску, на який була встановлена операційна система. Для оптимізації швидкодії або з інших міркувань може знадобитися перенести файл підкачки на інший диск.
Вам знадобиться
  • Права адміністратора в Windows.
Інструкція
1
Відкрийте діалог налаштування параметрів системи. Для цього клікніть по значку "Мій комп'ютер", розташованому на робочому столі. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
2
Відкрийте діалог управління параметрами швидкодії. У діалозі "Властивості системи" натисніть по заголовку вкладки "Додатково". Натисніть на кнопку "Параметри", розташовану в групі елементів управління "Швидкодія". Відкриється діалог "Параметри швидкодії".
3
Відкрийте діалог налаштування параметрів використання віртуальної пам'яті. Перейдіть на вкладку "Додатково", клацнувши мишею по її заголовку. У групі елементів управління "Віртуальна пам'ять" натисніть на кнопку "Змінити". Відкриється діалог "Віртуальна пам'ять". У ньому буде відображена актуальна інформація про поточні настройки використання віртуальної пам'яті. У списку, що знаходиться у верхній частині діалогу, буде міститися інформація про наявність та обсяги файлів підкачки на жорстких дисках комп'ютера. Кожен елемент списку відповідає одному з дисків. При виборі елементу списку детальна інформація з налагодження файлу підкачки на відповідному диску буде відображена в групі елементів управління "Розмір файлу підкачки для вибраного диска".
4
Перенесіть файл підкачки на інший диск. У діалозі "Віртуальна пам'ять" клікніть на елемент списку, відповідний диску, на якому в даний момент розташований файл підкачки. У групі елементів управління "Розмір файлу підкачки для вибраного диска" активуйте перемикач "Без файлу підкачки". Потім натисніть кнопку "Задати". У списку дисків виберіть той, на який повинен бути перенесений файл підкачки. У групі елементів управління "Розмір файлу підкачки для вибраного диска" активуйте перемикач "Особливий розмір", або "Розмір за вибором системи". У разі вибору опції "Особливий розмір", задайте мінімальне і максимальне значення обсягу файлу підкачки у відповідних полях. Натисніть кнопку "Задати". Натисніть кнопку "OK" в діалогах "Віртуальна пам'ять", "Параметри швидкодії" і "Властивості системи".
5
Перезавантажте комп'ютер. Після закриття діалогу "Властивості системи", відобразитися вікно із запитом на перезавантаження. Натисніть кнопку "Так". Дочекайтеся, поки комп'ютер перезавантажиться.
Зверніть увагу
Установка занадто маленького обсягу файлу підкачки може призвести до нестачі віртуальної пам'яті при запуску великої кількості програм, або програм, вимогливих до об'єму пам'яті.
Корисна порада
Установка фіксованого розміру файлу підкачки з подальшою його дефрагментацією може істотно підвищити завантаження операційної системи і роботи комп'ютера.