Як ліпити з пластики прикраси. Як робити прикраси з пластики.

термопластика, термопластілін, або просто пластика - все це назви полімерної глини. Зовні пластика дуже схожа на найзвичайніший, відомий всім пластилін, єдина відмінність - це те, що пластика твердне при термічній обробці або просто на повітрі. Завдяки цій властивості пластики з неї можна виготовити різні сувеніри та неповторні прикраси.
Вам знадобиться
  • - набір пластики;
  • - цанговий ніж з набором лез;
  • - дощечка для роботи;
  • - валик;
  • - пінцет;
  • - шаблони;
  • - шило або зубочистки.
Інструкція
1
Різноманітність аксесуарів, які можна зробити з цього чудового матеріалу обмежене тільки польотом вашої фантазії. Всілякі прикраси, намиста, сережки, брошки, кільця, брелоки і багато інших штучки можна виліпити з пластики . Коробочку з полімерною глиною зручно мати при собі під час якихось поїздок або подорожей, наприклад, якщо ви їсте на дачу. Адже іноді бувають моменти, коли нічим зайнятися під час дощу або в спекотний полудень. За допомогою цього матеріалу ви проведете цікаві хвилини, а може бути і годинник.
2
Пластику можна придбати в будь-якому художньому салоні вашого міста. Крім того, перш ніж почати роботу з цим чудовим матеріалом варто придбати необхідні спеціальні інструменти. Хоча при ліпленні з глини можна використовувати і будь-які підручні засоби, наприклад, за допомогою зубочисток легко зробити отвори для бус.
3
Існують різноманітні техніки, за допомогою яких можна створити різні деталі прикраси. Однак більшість їх них це змішування двох і більше кольорів. Особливу фактуру можна надати різними матеріалами, наприклад, обваляти деталі в крупної солі, а потім змити її після випалу. Красиві поєднання кольорів можна отримати, поклавши один на одного шарами шматочки пластики , потім скачати з них рулетик. Якщо розрізати її на шматочки, то на зрізі виходить симпатичний малюнок. Притисніть вийшов рулетик до плоскої поверхні і надайте потрібну форму.
4
Зліпивши необхідну кількість намистин, застроміть в кожну з них по зубочистці, і поставте деталі запікати в духовку. Зверніть увагу, що пластику запікають при температурі 130 ° С. При цій процедурі дуже уважно стежте за температурою, інакше пластика може почати горіти, виділяючи при цьому їдкий запах. Потім дайте виробу охолонути, витягніть з намистин зубочистки, при необхідності можна пофарбувати їх акриловими фарбами. Залишилося нанизати намистинки на нитку або волосінь і прикріпити застібку. Вуаля! Всього лише за півгодини ви створили собі ексклюзивна прикраса.