Як переробити монітор в телевізор.

Щоб переробити монітор в телевізор, вам доведеться обзавестися ще низкою додаткових пристроїв. Всі необхідні пристосування можна без зусиль придбати в будь-якому профільному магазині електроніки. Самі ж дії з підключення та налаштування обладнання не викличуть у вас будь-яких складнощів.
Вам знадобиться
  • Монітор, комп'ютер, TV-тюнер.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся з тим, що сам по собі монітор не зможе виступити в якості телевізор а. Зробити це йому допоможуть такі пристрої, як укомплектований системний блок комп'ютера і ТБ-тюнер. Говорячи про тюнер, відзначимо, що сьогодні існує два типи пристроїв: зовнішнє і внутрішнє. Щоб ваш монітор почав транслювати телесигнал, вам спочатку слід підключити тюнер до комп'ютера.
2
Підключення тюнера. Внутрішній тип пристрою монтується в системному блоці і підключається до материнської плати вашого комп'ютера. Якщо ви не сильні в «залізі», краще довірити підключення внутрішнього тюнера фахівця, віддавши комп'ютер в тех.центр.
3
Зовнішній тюнер не зажадає від вас будь-яких знань для його підключення. Вам достатньо підключити пристрій до комп'ютера, живити його і з'єднавши з виходами звукової карти. Підключаючись до звукової карти, визначайте підключений штекер в якості лінійного входу. Даний параметр ви зможете задати у вікні, яке з'явиться відразу після вставки штекера в гніздо звукової карти. Скориставшись інструкцією, виконайте необхідні налаштування.
4
Слід зауважити, що ви не зможете дивитися телеканали на монітор е до того моменту, поки ви не встановите на комп'ютер драйвера тюнера. Зробити це можна за допомогою диска, який знаходиться в комплекті з виробом. Після установки драйвера необхідно перезавантажити комп'ютер.
5
Вставте в антенний вхід тюнера антену, або ж кабель (якщо телебачення кабельне). Виконайте пошук каналів і додайте їх у загальний список. Тепер ви зможете спостерігати ТВ-трансляцію на екрані свого монітор а.