Як зробити карнавальні костюми. потрібен костюм грузина на ювілей Як зробити самим.

Новорічні свята завжди сполучені з костюмованими уявленнями, в яких беруть участь наші діти. Безумовно, кожному батькові хочеться, щоб його чадо було самим-самим на святі. Для цього потрібен особливий костюм. Купити карнавальний костюм можна, але куди цікавіше разом з дитиною створювати карнавальний костюм його мрії.
Інструкція
1
Найчастіше, дівчатка хочуть бути на святі принцесами. Спробуйте зробити своїй дівчинці костюм принцеси. Для цього вам знадобиться просте плаття, яке ви будете прикрашати. Додайте до нього нижню спідницю. Верхню красиво зберіть спереду, задрапіруйте і прикріпіть посередині. У місці прикріплення можна зробити красивий бантик. Але він не повинен бути занадто великим. Те ж саме зробіть і з рукавами: пришийте нижні рукави, верхній шар прісборьте і також закріпіть маленьким бантиком. Бантики робіть з того ж матеріалу, з якого зроблені нижні шари одягу. Зробіть широкий атласний пояс, ззаду зав'яжіть його красивим бантом.Но яка ж принцеса без корони? Виріжте з картону маленьку корону. Оклейте її декоративним папером або тканиною. Знизу приклейте сіточку, за яку ви невидимками приєднаєте корону до зачіски дівчинки. Залишилося тільки підібрати гарні туфлі і новоспечена принцеса готова.
2
Для хлопчика можна зробити костюм Зорро. На його основі ви можете зробити костюм будь-якого супергероя. Для нього вам знадобиться чорна атласна тканина, червона тканина і трохи картону для капелюхи. Зшийте чорну сорочку з довгими широкими рукавами, які на кінцях сборьте за допомогою гумки. Штани можуть бути чорними джинсами. Навколо талії хлопчика зав'яжіть широкий червоний пояс. Плащ зробити ще простіше. Просто візьміть прямокутний відріз тканини, обробіть краю. Вставте в один край чорний шнурок. Плащ готов.Шляпу викроюйте виходячи з діаметра голови дитини. Зробіть поля з картону й саму тулію. Обтягніть чорною тканиною, надіньте на підставу тулії золотий ремінець. Не забудьте пришити мотузки, за які капелюх буде триматися, адже найчастіше діти знімаю капелюх, так нехай вона буде у нього на спіне.Осталось зробити маску і дати в руки шпагу: маленький захисник всіх знедолених до ваших послуг!