Як змінити мову введення.

Бажаючи змінити мову введення на клавіатурі, користувач може зробити це декількома способами. Примітний той факт, що на сьогоднішній день також існують спеціалізовані програми, що дозволяють змінювати мову введення в автоматичному режимі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, QWERTY-клавіатура
Інструкція
1
Мова введення може змінюватися трьома способами: за допомогою мишки, через клавіатуру, а також автоматично. Розглянемо кожен із способів по порядку.
2
Зміна мову а введення з використанням мишки. Зверніть увагу на системний трей, розташований на панелі задач. Тут ви побачите іконку, яка буде показувати поточну мову овую розкладку (іконка може виглядати як прапор держави, або ж буквене скорочення). Клікніть по даному значку лівою кнопкою мишки, після чого, виберіть серед доступних варіантів потрібний мову .
3
Якщо ви клікніть по даному значку правою кнопкою мишки, ви можете зайти в розділ «Параметри». В даному розділі ви зможете задати поєднання клавіш, натискання яких буде змінювати запроваджуваний мову . Існує два варіанти зміни розкладки на клавіатурі: натискання клавіш «Ctrl» + «Alt», або ж «Shift» + «Alt». Залежно від того, які налаштування ви встановите в мову ових параметрах, одне з перерахованих вище поєднань буде змінювати мову введення при його натисканні.
4
Також користувач може налаштувати автоматичну зміну розкладки клавіатури. Для цього вам потрібно скачати програму Punto Switcher на свій комп'ютер. Перевіривши інсталяційний файл на наявність вірусів, встановіть додаток. Під час установки зробіть позначку «Помістити в автозапуск», або ж «Запускати при старті системи».
5
Встановивши Punto Switcher на комп'ютер, перезавантажте систему. Тепер, коли ви будете вводити англійське слово в російській розкладці (і навпаки), воно автоматично буде перетворюватися в належний вигляд.
Російська мова - офіційна мова Російської Федерації. Кожен день ми використовуємо російську розкладку клавіатури для того, щоб спілкуватися з нашими друзями, колегами, знайомими, рідними та друзями. Але для того, щоб написати листа знайомим з інших країн, зареєструватися на сайті, та й просто ввести адресу в веб-браузері, нам потрібно змінити мову введення на англійську або інший.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Відкритий документ Word для перевірки розкладки
Інструкція
1
Натисніть на клавішу «alt», утримуючи її, натисніть на клавішу «shift». У вас повинна помінятися розкладка клавіатури з тією, яку ви використовуєте зараз на ту, яка поставлена другий у списку. Якщо зміни не відбулося, або мову вас не влаштовує, перейдіть до другого кроку.
2
Натисніть на клавішу «ctrl», утримуючи її, натисніть на клавішу «shift». Має змінитися мова введення, якщо цього не відбулося, або язик не той, що вам потрібен для дії, перейдіть до наступного кроку.
3
Натисніть «Пуск», відкрийте «Панель управління». В меню знайдіть ярлик «Мова і регіональні стандарти». Натисніть на нього два рази.
4
Перейдіть до меню «Мови та клавіатури» у вікні, і натисніть на кнопку «Змінити клавіатуру».
5
Виберіть в меню мову, який потрібен вам для використання за замовчуванням - той, який ви найчастіше використовуєте.
6
Якщо вас не влаштовують мови, які обрані для перемикання, натисніть на кнопку «додати» і додайте потрібну мову.
7
Перейдіть по вкладці «Перемикання клавіатури». Виберіть ту мову, яка вам потрібен і натисніть на кнопку «Змінити поєднання клавіш». Виберіть потрібне вам поєднання клавіш і натисніть на кнопку "Ок".
8
Повторіть попередню дію для всіх мов, які вам можуть знадобитися або потрібні зараз.
9
Натисніть «Ок» у всіх діалогових вікнах, які належать до зміни розкладки клавіатури.
10
Натисніть комбінацію, відповідну призначеної для тієї мови, яка вам потрібен зараз.
Зверніть увагу
Не вибирайте занадто багато мов на автопереключение, досить призначити для них окремі поєднання клавіш!
Корисна порада
Якщо вам необхідно використовувати багато мов, збережіть під запис всі поєднання клавіш, які ви призначили, для того, щоб не забути.