Як підвищити прибутковість продажів.

Кожен підприємець відкриває свій магазин з метою отримання прибутку. І кожен раз мріє про високі доходи від продажу товару. Що необхідно зробити, щоб збільшити рівень продажів?
Інструкція
1
Для збільшення продажів необхідно перевести ваш магазин в систему самообслуговування. Покупець буде максимально наближений до цікавого для його товару.Сначала прийміть рішення про перехід на таку систему торгівлі. При цьому слід врахувати деякі нюанси. При відкритій викладці товару він може зіпсуватися і втратити товарний вигляд. У маленьких приміщеннях не рекомендується вводити систему самообслуговування.
2
Необхідно поміняти торгові прилавки, вітрини. Придбати кошики і візки для покупців. Обладнати торгове приміщення камерами відеоспостереження. Таким чином ви зможете запобігти крадіжки. Майбутні витрати з часом окупляться.
3
Маркетинг: товар на полицях необхідно розташувати належним чином. Тут діють два правила: вертикальна викладка і «правило золотої полиці». При вертикальній викладці розташовують товар однієї групи один над одним. Затребуваний товар розміщують на рівні очей покупця. Це і є «правило золотої полиці». На цьому рівні викладається ходової товар.Товар першої необхідності слід визначити в глибині залу, а дешевий виставляти на нижні полиці. Покупцеві доведеться перетнути весь зал і ознайомитися з усім асортиментом товарів.
Зверніть увагу
Практично кожен магазин з системою самообслуговування стикається з крадіжками товару. У кишеню грабіжників може піти до половини прибутку. Цілком можливо, що злодії в змові з обслуговуючим персоналом або краде сам персонал.Ізбежать злодійства можна. На прилавок, що знаходиться на рівні ліктя, не рекомендується ставити дорогий товар. Це улюблена полиця для злодіїв. Необхідно стежити, щоб у двері магазину не валялися кинуті чеки. Злодій може винести товар, зазначений в чеку.
Корисна порада
Для збільшення доходів від продажів доведеться зіткнутися з витратами на інформаційні послуги. Засоби масової інформації, рекламні листівки і сарафанне радіо можуть надати вам велику послугу. Організуйте ці напрямки. Продумайте рекламні акції. Це може бути розпродаж товару, безкоштовний подарунок у разі придбання товару у великих кількостях. Замовте рекламні листівки в друкарні. Розповсюдьте їх біля свого магазину, метро або по поштових скриньках. Замовте рекламу на телебаченні. Її будуть крутити кожен день протягом певного періоду. Телевізор дивляться всі, і люди неодмінно будуть стикатися з вашої рекламой.Хорошая репутація вашого магазину теж зробить вплив на ваш дохід.