Як намалювати краплі води.

Перед тим як малювати краплі аквареллю, слід зробити начерк простим олівцем. Зверніть увагу на те, що ідеальної форми кола домагатися можна, інакше краплі будуть нереалістичними і схожими одна на іншу. В природі ж такого не буває. Форма крапель залежить від того, як вони лежать, з якого ракурсу на них дивляться (вид зверху, збоку, безпосередньо перед падінням краплі ).
Інструкція
1
Щоб намалювати краплю в обраному положенні, візьміть для фону основний колір - наприклад, зелений, рожевий або блакитний. Тепер візьміть трохи акварелі вибраного кольору і зафарбуйте фон, а також саму краплю.
2
Потім продовжуйте працювати з обраним кольором і намалюйте з його допомогою тінь під краплею. Починати слід з нанесення більш темних тонів, плавно переходячи до більш світлим. Спробуйте тіні надати форму півмісяця.
3
Тепер, користуючись тим же кольором, додайте тінь усередині краплі . Ця тінь повинна розташовуватися з протилежного боку від наносимой під краплею тіні. Якщо одним рухом, безвідривно зробити плавний перехід кольору у вас не вийде, робіть його по частинах.
4
Для додання краплі більшої реалістичності слід продовжувати працювати з тінню всередині краплі . Тепер додайте краплині блакитний відтінок (або бірюзовий). Далі додайте той же колір до тіні під самою краплею.
5
Візьміть коричневий колір, виділіть нижній контур краплі , намагаючись при цьому добитися красивого контрасту.
6
Тепер додайте відблиски до вашої краплині, скориставшись білої аквареллю, так як вона добре поєднується і білої акриловою фарбою (необхідна для завершальних штрихів). Трохи освітлює нижню частину краплі , надавайте обсяг, додавайте на темні частини краплі трохи дрібних білих рефлексів.
7
Далі додайте за допомогою акрилової фарби контрасту нижньому контуру вашої краплі , а також відблиску на ній. Також ви можете нанести трохи світло-сірого кольору близько краплі , додавши тим самим глибини.