Як зробити вечірку.

Приводів для веселощів в житті предостатньо. Це та календарні свята, і щасливі події начебто захисту диплома або народження дитини. Ну і, звичайно, дні народження! При бажанні вечірки можна організовувати хоч щотижня - причина для свята завжди знайдеться. Потрібно тільки знати, як зробити вечірку веселою і запам'ятовується. Щоб залишилися задоволені і гості, і господарі.
Вам знадобиться
  • - список гостей
  • - телефони розважальних закладів
  • - меню для вечірки
  • - повітряні кулі та інші прикраси
  • - ігри і конкурси для великої компанії
Інструкція
1
Визначтеся з місцем для вечірки. Це може бути нічний клуб або боулінг-центр, будиночок на природі або сауна. Самий бюджетний варіант - влаштувати вечірку вдома. А якщо умови не дозволяють, попроситися на вечір до когось з близьких друзів.
2
Напишіть список гостей на вашій вечірці. Обдзвоніть всіх заздалегідь, щоб дізнатися, чи зможуть вони прийти в цей день. Будьте готові до того, що в останній момент хтось передумає або виявиться зайнятий.
3
Продумайте меню. Якщо вм ніколи або не хочеться готувати, замовте доставку їжі додому. Можна влаштувати вечірку якогось одного блюда, наприклад, піци або ролів. А можна зробити бутербродну вечірку і нарізати самостійно канапе на всі смаки.
4
Подумайте, чим можна розвеселити гостей. Однією застільної бесіди іноді буває недостатньо. Заздалегідь підберіть музику, приготуйте про запас кілька ігор для великої компанії, наприклад, в Мафію або Ерудиту. На вечірках завжди користуються популярністю конкурси, особливо на кращий костюм або аксесуар.
5
Прикрасьте будинок повітряними кулями, квітами або тематичними дрібничками, наприклад, маленькими тиковкі, якщо це Хеллоуїн, або бурульками, якщо Новий рік.
6
прорахувати, у що обійдеться вам вечірка. Якщо сума занадто велика, економте на другорядному. Не беріть дешевий алкоголь або закуски. Краще подумайте, що можна зробити для вечірки своїми руками, а не переплачувати магазину або фірмі розваг.
Зверніть увагу
- в розважальному закладі з вас швидше за все попросять передоплату
Корисна порада
- влаштовуйте вечірку з п'ятниці на суботу або з суботи на неділю, щоб не вставати з ранку після веселощів на роботу.