Як відрегулювати кулер.

Кожна людина щодня споживає питну воду. Від її якості залежить наше здоров'я і самопочуття. Для того щоб прямо в квартирі або офісі випити холодно і чистої води, необхідний кулер - багатофункціональний питної апарат. Купуючи кулер , важливо правильно його встановити і відрегулювати, від цього багато в чому буде залежати довговічність пристрою і бездоганність його роботи.
Інструкція
1
Підготуйте для установки кулер а рівну і міцну поверхню. Місце установки повинне бути сухим і захищеним від прямих сонячних променів. Для хорошої вентиляції відстань між стіною і апаратом повинно становити не менше 10-20 см. Не рекомендується розміщувати кулер поруч з дорогими меблями і технікою.
2
Якщо кулер тривалий час зберігався в холодному приміщенні або якщо він набувається в зимовий час, дайте йому постояти в розпакованому вигляді 2-3 години, перш ніж підключати до мережі.
3
Відрегулюйте довжину шнура апарату. Щоб уникнути замикання електропроводки, не робіть самі нарощування шнура або заміни штепсельної вилки. При установці пристрою зробіть його заземлення.
4
Перед включенням кулер а в мережу заповніть його водою, при цьому контроль за кількістю води повинен бути постійним. Відрегулюйте струмінь води, переконайтеся, чи біжить гаряча вода оддихаючи.
5
Якщо після включення нового апарату нагрів не працює, ймовірно, не була видалена повітряна пробка. Тому для початку необхідно поставити бутель на кулер , почекати, поки не заповняться резервуари і повітряні бульбашки всередині бутлі перестануть підніматися. Відкрийте обидва крана і злийте з кожного по одній склянці води для видалення повітряної пробки. Тільки тепер включите кулер в мережу, інакше нагрівальна система вийде з ладу.
6
При наявності течі кулер а замініть бутель. Найімовірніше, пробка на бутлі надіта нещільно, в бутель надходить повітря, а резервуари переповнюються.
7
Якщо вода в кулер е недостатньо холодна, зробіть її регулювання. Система регулювання холодної води знаходиться на задній стінці. Відрегулюйте кулер до потрібної температури.Еслі після включення нового компресорного кулер а вода не охолоджується, можливо, апарат доставляли не в вертикальному положенні. Дайте кулер у постояти вертикально і тільки після цього включіть.
8
Якщо в процесі експлуатації кулер а вода з кранів стала погано текти, зверніться для регулювання апарату в сервісний центр.