Як почати проект.

Зараз все більше людей починає відкривати свій бізнес. Це може бути відкриття мережі овочевих кіосків, невеликого відділу іграшок в торгово-розважальному комплексі або, наприклад, швейного цеху. Але перед тим як почати реалізацію свого проекту , потрібно врахувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Насамперед визначтеся з напрямком роботи. Вам необхідно зрозуміти, який з видів одягу варто виготовляти. Звичайно, з часом виробництво розшириться, але починати потрібно з чогось одного. Потрібно вивчити ринок збуту, співвідношення попиту і пропозиції, щоб дізнатися, який товар є найбільш ходовим. У випадку зі швейним цехом безпрограшним варіантом стане шиття верхнього одягу.
2
Далі вирішите, чи буде це швейний цех або ж це будуть наймані швачки, які працюють у себе вдома. Ви можете забезпечити надомниць швейними машинками та іншим необхідним обладнанням та забезпечити їх роботою, приїжджаючи за готовими виробами. Однак є ймовірність, що ці машинки будуть також використовуватися і для пошиття «лівих» робіт. Краще буде відкрити саме швейний цех, хоча це пов'язане з появою нових статей витрат.
3
Якщо ваш вибір - власний цех, то знайдіть містке приміщення, розділіть його на зони: швейна майстерня, закрійного, склад. Вам знадобляться також підсобні приміщення і кабінет модельєра (в майбутньому). Подбайте про комплектації цеху обладнанням. В даному випадку це швейні машини. Рекомендується почати з 8-10 штук. Ще будуть потрібні оверлоки, спеціалізовані преси, розкрійні ножі. Установка для вологого і теплової обробки виробів вам також знадобиться. Останнє ви будете докуповувати в міру розширення виробництва.
4
Підбирайте цікаві моделі, спостерігайте за останніми показами мод, шукайте новинки в інтернеті. Важливо відрізнятися від інших фірм, регулярно випускати нові оригінальні варіанти виробів. А щоб ваші ідеї залишалися в стінах цеху, незайвим буде встановити контроль переговорів. Адже навіть єдине слово, сказане не до місця, може «відпустити» до конкурентів всю майбутню колекцію.
5
Щоб завжди бути в курсі того, чим займаються на робочому місці співробітники цеху, встановіть віддалене відеоспостереження. Вам достатньо мати при собі ноутбук або нетбук і доступ до інтернету.
Корисна порада
Вам слід розуміти, що в даному випадку бізнес є сезонним. Тому не виключено, що в так зване міжсезоння вам доведеться шукати альтернативні варіанти для підтримки на плаву вашої справи.