Як відкрити механічний замок.

Сьогодні цифрові клавіатури усюди супроводжують людину, тому з електронним цифровим замком звертатися може практично кожен. А ось для того щоб бути на рівних з механічним кодовим замком, потрібно певний навик і практичні знання. Механічні замикаючі пристрої вимагають до себе спокійного, розміреного і навіть вдумливого ставлення.
Інструкція
1
Розглянемо конкретний приклад набору коду на механічному кодовому замку. Припустимо, на пристрої встановлений код 75-39-12-04. Крутиться частину замку (лімб) поверніть на чотири повних оберти, щоб перше число коду (75) пройшло повз мітки тричі, а на останній, четвертий раз зупинилося рівно навпроти мітки.
2
Тепер перейдіть лімб в протилежному напрямку таким чином, щоб друге число коду (39) двічі пройшло повз мітки, а на третій раз зупинилося строго навпроти неї.
3
Прокрутіть рухому частину в протилежну сторону так, щоб третє число (12) один раз пройшло повз мітки, а на другий раз встало прямо навпроти неї.
4
Повторіть операцію в інший бік, тобто просто поставте останнє число (04) навпроти мітки. Код набрано в повній відповідності з умовами процедури.
5
Врахуйте, що залежно від конструкції конкретного замка операції можуть трохи відрізнятися від описаних. Так, чисел може бути три, а не чотири. У цьому випадку перше число набирає не чотири рази, а тричі. Іноді в замках зі змінним кодом після набору послідовності лімб потрібно додатково повернути в протилежний бік до упору. В цілому ж послідовність дій залишається приблизно тією ж самою.
6
Врахуйте, що залежно від конструкції конкретного замка операції можуть трохи відрізнятися від описаних. Так, чисел може бути три, а не чотири. У цьому випадку перше число набирає не чотири рази, а тричі. Іноді в замках зі змінним кодом після набору послідовності лімб потрібно додатково повернути в протилежний бік до упору. В цілому ж послідовність дій залишається приблизно тією ж самою.
7
Якщо ви помилково перекрутили рухому частину, то не має сенсу підправити її, повертаючи назад. Просто наберіть код заново. Як ви тепер розумієте, при поводженні з замками такого типу потрібно акуратність, увагу, повна зосередженість і чіткість дій.
Кодові механічні замки широко використовуються для безпеки і закриття доступу в різних сферах. Ви можете встановити такий замок на двері, автомобіль, сейф або навіть велосипед. Перевагою є те, що розкрити кодовий замок практично неможливо через наявність близько 100 мільйонів комбінацій цифр коду.
Інструкція
1
Купити замок з кодом, механічний або електричний, не складає ніяких труднощів. Його установка теж не займе багато часу: запросіть професіонала, який встановить вам його за кілька хвилин і допоможе розібратися з принципом роботи. Отже, щоб відкрити механічний кодовий замок, запам'ятайте наступну інструкцію. У вас на двері або на сейфі встановлений чотирьохрівневий механічний кодовий замок. Шифром замку є чотири числа в межах від 0 до 99. Обертовий диск замку має сто поділів, які відповідають числам шифру.
2
Спочатку почніть обертати диск по ходу годинникової стрілки таким чином, щоб поділ, який відповідає першому числу в шифрі, пройшло три рази повз мітки, нанесеної на нерухому частину замку. Зупиніться тільки тоді, коли даний розподіл виявиться навпроти мітки вчетверте.
3
Далі обертайте диск замку проти ходу годинникової стрілки таким чином, щоб поділ, на яке нанесено друге число шифру, пройшло повз відомої вам мітки два рази. Перестаньте обертати диск тоді, коли поділ досягне мітки втретє.
4
Тепер знову почніть обертати замок за годинниковою стрілкою так, щоб розподіл третього числа в шифрі пройшло повз мітки один раз, а, досягнувши її вдруге, зупиніться.
5
І, нарешті, поверніть диск проти годинникової стрілки, поки не досягнете положення ділення четвертого числа шифру чітко навпроти мітки. Уважно стежте за своїми рухами, оскільки при одній помилку вам доведеться повторювати все спочатку.
6
Обережно поверніть ключ в кодовому замку. Поверніть ручку сейфа (або двері) і відкрийте замок. Для того щоб закрити сейф назад, поверніть ключ у замку, а сам диск механічного замка поверніть на кілька оборотів по ходу руху годинникової стрілки.
Корисна порада
Також пам'ятайте, що переміщує сейф, намагайтеся не пошкодити ручку або замок сейфа. Для цього завжди знімайте двері сейфа з петель. Крім безпеки замку, ви також зменшите цим вагу самого сейфа. З метою запобігання пошкоджень замикаючих механізмів під час спроб злому замка кріплення ручки спочатку ослаблені, тому намагайтеся не прикладати до неї значних зусиль.