Як паяти плати.

запаюють радіодеталі в плати набагато легше, ніж з'єднувати вільні дроти, адже отвори в платах відмінно фіксують припаювати деталі. Хоча і тут результат роботи залежатиме від досвіду і чуточки удачі. Перша ж схема, яку збирають на макетної платі, найімовірніше вийде не дуже вдалою. Але засмучуватися не варто - з часом якість з'єднань буде лише зростати.
Інструкція
1
Отже, метою роботи з монтажу мікросхеми в плату є виконання рівномірно хороших, якісних з'єднань. Ці роботи можна розбити на кілька кроків.
2
Першим ділом одночасно підведіть припой і жало вже прогрітого паяльника до місця, де вам необхідно створити з'єднання. Врахуйте, що жало паяльника повинне стикатися як з оброблюваних висновком, так і з самою платою.
3
Не міняйте положення жала паяльника, поки все місце контакту рівномірно не покриється припоєм. Це може тривати приблизно від півсекунди до секунди - цього часу цілком вистачає для достатнього нагрівання місця пайки.
4
Тепер вам необхідно обвести жало паяльника навколо оброблюваного контакту по півколу, водночас переміщаючи в зустрічному напрямку припой. Точно так же нанесіть на місце пайки ще приблизно 1 мм припою. До цього часу місце пайки буде підігрітий настільки, що під впливом сил поверхневого натягу розплавився припой рівномірно розподілиться по всій контактної майданчику.
5
Тепер, коли ви нанесли на місце пайки достатня кількість припою, можна відводити від споюють ділянки дріт припою.
6
Останнім кроком є швидке відведення жала паяльника від споюють місця. В цей час поки еже рідкий припой, покритий тоненьким шаром флюсу, набуває свою остаточну форму, застигаючи.
Корисна порада
Якщо жало паяльника підігрітий до оптимальної температури, весь процес навряд чи займатиме понад 1 секунди. Відточуйте свою майстерність, тренуйтеся споювати деталі, і в кінцевому підсумку ваші рухи стануть чіткими, а з'єднання - якісними і схожими один на одного.