Як зробити постійна IP-адреса.

IP- адресу є основним мережевим адресу ом вузла будь-якої комп'ютерної мережі. Для звичайного користувача комп'ютера та інтернету важливо знати, що є два основних типи IP- адресу а, а саме - динамічний і статичний. Обидва вони мають свої переваги і недоліки. Для роботи в інтернеті набагато зручніше використовувати постійний IP- адресу .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Для того щоб поміняти динамічний IP- адресу на статичний, потрібно зателефонувати оператору. Якщо він може це зробити, такий варіант буде найкращим виходом із ситуації, що склалася. Все залежить від провайдера, який надає послуги використання інтернету.
2
Якщо ж все-таки за допомогою оператора виконати дану операцію не вдалося, самим менш витратним способом буде використання технології динамічного DNS. Суть полягає в тому, що комп'ютеру з динамічним IP- адресу ом присвоюється постійне доменне ім'я. Це досить поширена функція, яка надається користувачам.
3
Спочатку потрібно визначитися з сервісом, послугами якого ви будете користуватися. Краще всього використовувати сайт www.no-ip.com. Спочатку зайдіть на цей сервіс і зареєструйтеся. Далі зайдіть на сайт під своїм логіном і паролем. Вгорі буде панель, на якій натисніть кнопку «add host». Тепер виберіть будь-яке ім'я для вашого хоста, набравши його в полі «Hostname».
4
Далі скачайте з інтернету спеціальну програму, яка називається «NO-IP DUC». Встановіть її на свій комп'ютер. Тепер ви можете запустити програму. Після натискання кнопки «Edit», введіть свої реєстраційні дані на сайті www.no-ip.com. Потім поставте галочки навпроти всіх хостів, які відкрилися в головному вікні. Тепер дані про ваше динамічному ip- адресу е будуть автоматично перенаправлятися сервісу та присвоюватися ці хостам. Далі вам залишається тільки в настройках вказати, щоб програма запускалася автоматично при запуску комп'ютера. На цьому процес можна буде вважати закінченим. Якщо комусь потрібно буде вас знайти в інтернеті, він зможе просто використовувати для пошуку ваше доменне ім'я.