Як одягнути немовляти. Як одягнути щойно народжену дитину.

Переживання мами, пов'язані з першою прогулянкою свого крохи, цілком виправдані. Якщо малюк здоровий, добре додає у вазі, то ця подія може відбутися вже через пару днів після виписки з пологового будинку. При цьому необхідно правильно підібрати одяг, щоб дитина не спітнів і не замерз. Тут дослідним шляхом не підеш - потрібно точно знати, що вдягати.
Інструкція
1
Зовсім маленького малюка на прогулянку найкраще запеленать. Приготуйте підгузник, тонку сорочечку, теплу сорочечку, повзунки, дві пелюшки - бязеві і фланелеву, тонке і теплу ковдру, якщо на вулиці прохолодно, чепчик і шапочку.
2
На пеленальний стіл покладіть ці речі в зворотному порядку. Тепер можна дитини одягати: акуратно застебніть підгузок, надіньте сорочечки, причому запах повинен бути на спині, натягніть повзунки. На спинці все розправте, щоб жодна складочка не дратувала чутливу шкіру малюка. Далі надягніть чепчик і сповийте: спочатку стягніть ніжки бязевих пелюшкою, а теплою пелюшкою сповийте малюка разом з ручками. Залишилося лише натягнути шапочку і закутати малюка в ковдру.
3
В холодну пору року дуже зручно і для мами і для дитини використовувати конверт. Якщо він ще й на блискавці, то час одягання дитини скоротиться значно, а це важливий фактор. Більшість новонароджених діток дуже не любить одягатися. Пов'язано це з тим, що будь-який одяг, наскільки б зручною вона не була, є чужорідною, тому одягати дитини потрібно швидко.
4
Є ще кілька нюансів, які варто враховувати. Так, не варто купувати немовляті одяг, яку потрібно одягати через голову - це дуже напружує його. Також вкрай небажано використовувати штанці і повзунки з гумкою на поясі, якщо вона буде сильно тиснути на животик, це може викликати розлад шлунку і стати причиною занепокоєння дитини . Бажано, щоб вся одяг новонародженого була зі швами, прошитими зовні.
5
Щоб визначити під час прогулянки, чи тепло вашій дитині, поторкайте зап'ястям його носик: якщо він теплий, значить дитина в теплі, якщо ж ніс замерз - час повертатися додому. Якщо ж переохолодження йому не загрожує (на вулиці стоїть дуже спекотна погода), то в цьому випадку важливо не допустити тривалого знаходження на сонці. На голові малюка повинна бути обов'язково мереживна панамка, яка буде приховувати його від сонця, а самого малюка краще одягати в досить теплі світлі речі з натуральних матеріалів - вони відображають зайве сонячне тепло, добре вбирають піт. Вони ж не дадуть малюкові продрогнуть від вітру.