Як проводити вільний час.

Якщо вам випала пара днів або навіть пара годин відпочинку, проведіть цей час з користю для душі і тіла. Можна звичайно провести весь день, перемикаючи телевізійні канали, або всі вихідні провести за прибиранням квартири. Але вихідні дні нам дані для того, щоб відновити свої сили. Навряд чи це можливо з пультом або з ганчіркою в руках. Адже час можна провести тисячею способів. Ось тільки деякі з них.
Інструкція
1
Їдьте на природу Кращий спосіб відволіктись від усіх справ - це вимкнути свій мобільний телефон і поїхати на цей час за місто. Це може бути база відпочинку або відпочинок дикунами. Якщо ви їдете влітку, не забудьте взяти з собою все необхідне. Це змінний одяг, їжа і крем від комарів. Провівши час у єднанні з природою, додому ви повернетеся в заспокоєнні і гармонії з навколишнім світом і собою.
2
Ідіть в нічний клуб Цей вид відпочинку давно полюбився молоді. Звичайно, адже нічний клуб - це модно і весело. Там не потрібно думати про те, як себе розважити, організатори вечірки зроблять все для того, щоб ви не скучили. У кожному клубі свої принципи проведення фейс-котроля і норми поведінки. Тому, якщо ви раніше не були в конкретному клубі, заздалегідь поцікавтеся, до якого типу цей клуб відноситься, яку музику там слухають і який контингент відвідувачів. Однак якщо ви добре повеселилися вночі, то вам буде потрібно день, щоб відійти від такого відпочинку. Пам'ятайте про це і плануйте все заздалегідь.
3
Присвятіть цей час собі Немає нічого приємніше, ніж присвятити вільний час догляду за своїм тілом, особливо, коли його приводять в порядок в салоні. Все що залишається - лежати і насолоджуватися приємною музикою і відчуттями. Також можна сходити в сауну, лазню, відвідати танцювальний або спортивний зал, побувати на сеансі у масажиста.
4
Забезпечте культурне дозвілля Долучайтеся до прекрасного. Ходіть в театри, на виставки, хоч раз відвідайте консерваторію. Задоволення естетичних потреб не менш важливо, ніж необхідність поїсти чи поспати. А якщо у вас є діти, робіть це разом з ними.
Дітям не сидиться на місці і не терпиться дізнаватися нове. Тому, кожен день малюки дошкуляють батьків питаннями: "А чим мені зайнятися?". Складіть чіткий розклад дня, в яке можна включити і гуртки, і ігри вдома.
Інструкція
1
Якщо дитина ходить в дитячий сад, то вільного часу в будні у нього не так вже й багато. Якщо малюк знаходиться в саду повний день з 8 ранку до 6 вечора, то що залишилося вечірнє час присвятіть спілкуванню з ним. Багато батьків чомусь не знають, чим можна зайнятися з маленькою дитиною, в які ігри пограти. А малюкові дуже бракує саме батьківської уваги. Не поспішайте відразу після саду йти додому. Якщо дозволяє погода - погуляйте на дитячому майданчику або в парку. Під час прогулянки розпитайте, як пройшов у нього день, що нового він дізнався, у що грав з друзями. Увечері вдома малюкові краще пограти в спокійні ігри. Почитайте разом з дитиною книжки, порисуйте фломастерами або олівцями.
2
У багатьох дошкільнят до відвідування садка додаються різні гуртки та секції. Ходять в них діти, як правило, після садка або у вихідні дні. Рідкісний дитячий сад може запропонувати дитині великий вибір додаткових занять. Якщо малюкові належить йти в школу, то є сенс відвідувати підготовчі заняття при школі. На заняттях дитина зможе ближче познайомитися з першою вчителькою, з майбутніми однокласниками і звикнути до нового режиму уроків. З відміною пільг при вступі до школи, підготовчі заняття стали єдиною можливістю потрапити в школу без моторошних черг.
3
Зростаючому організму необхідні фізичні навантаження за віком. Тому, крім розвитку творчих та інтелектуальних здібностей, необхідно подумати і спортивних заняттях. Спорт, який підходить майже всім і в будь-якому віці - плавання. Вчити дитини плавати можна з народження. З року в басейнах є спеціальні групи для мам і малюків. З трьох років діти плавають одні з тренером. Вечірні тренування дуже корисні для гіперактивних дітей.
4
Взимку у вихідні дні можна і потрібно проводити час на ковзанці або лижній трасі. З 5 років діти вже успішно можуть освоювати ковзани і лижі. Прикладом же повинні служити батьки. Влітку ковзани з успіхом замінять ролики. Не забувайте про гарну екіпіровці і безпеки вашого чада.
5
Діти люблять впорядковане життя. Їм просто необхідний режим дня і чіткий розклад. Тоді вони не буду дошкуляти вас розпитуваннями: "А що ми будемо робити через п'ять хвилин або завтра". Складіть розклад на тиждень. Для школярів в пріоритеті учеба, а потім додаткові заняття або прогулянки в школі. Чітко вказуйте, в яке час і скільки дитина повинна дивитися телевізор або грати в комп'ютерні ігри. Позначте, скільки сторінок в день додаткової літератури він повинен прочитати.
6
Дошкільнята в своєму розпорядку дня повинні мати час для сну і прогулянок. Крім додаткових занять в певний день і час , вкажіть домашні заняття. Наприклад, в понеділок увечері ліпіть з пластиліну, у вівторок робите аплікації з паперу, а в середу шиєте м'яку іграшку.