Як підключитися до супутника. Як підключити ноутбук до супутника.

На сьогоднішній день більшість користувачів прагнуть перейти на більш вигідне і хороше підключення інтернету і ТБ по супутнику . Причина криється в кращій якості, меншої вартості і більшій кількості каналів і швидкості. У зв'язку з цим багато людей хочуть підключити супутниковий інтернет. Це зробити просто, однак, варто дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, інтернет
Інструкція
1
Насамперед встановіть інтернет у себе вдома. Далі варто розібратися з параметрами. Зайдіть у вкладку "Мережеве оточення", і знайдіть ярлик інтернету. Натисніть правою кнопкою миші на іконку, виберіть «Connect». Тепер з'явиться вікно, яке після установки підключення зникне. Якщо ви зробили все правильно, іконка OpenVPN повинна бути зеленою. Перевірте, чи йде ваш трафік через супутник, а не по землі. Для цього запустіть Internet Explorer і відкрийте яку-небудь сторінку, якщо сторінка вантажиться, то правою кнопкою миші натисніть на іконку «Мережеве з'єднання та виберіть« Відкрити папку мережеві підключення ».
2
Далі вам потрібно підвести мишку до ярлику «Підключення по локальній мережі» «TechniSat DVB-PC TV Star», і натиснути правою кнопкою миші. Тепер виберіть «Стан». Пакети повинні прийматися. Далі вам необхідно встановити і підключити прискорювач Tellinet (він прискорює і стискає трафік).
3
Скачайте і розпакуйте даний прискорювач. Відкрийте файл recv.ini. Тепер вставте, куди вказано, ваш логін і пароль. Закрийте файл і збережіть. Якщо у вас налаштований проксі в Internet Explorer, то тепер ви повністю підключилися до супутнику . А якщо ні, то треба його налаштувати. Для цього запустіть Internet Explorer, виберіть «Сервіс» та натисніть «Властивості оглядача». Виберіть вкладку «Підключення» та натисніть кнопку «Налаштування Lan». Заповніть всі поля, і натисніть «Ок».
4
Тепер запустіть прискорювач. Якщо ви зробили все правильно, у правому нижньому кутку повинна з'явитися іконка прискорювача синього кольору. Для того щоб використовувати прискорювач, вам необхідно активувати особисту обліковий запис для прискорювача. Після того як ви її активуєте, супутниковий інтернет буде підключений. В цілому процедура підключення супутникового інтернету проста, головне виконувати дані дії по порядку і тоді все вийде.
Прийом телевізійного сигналу на супутникову тарілку вже давно перестав бути екзотикою, супутникове мовлення охоплює мільйони жителів. Тим не менш, для того, хто тільки збирається придбати, встановити та налаштувати заповітну «тарілку», багато деталей цього процесу все ще залишаються неясними.
Інструкція
1
Установлювана на балконі, стіні або даху будинку приймальня супутникова тарілка є найпомітнішою, але не найголовнішою частиною обладнання для прийому супутникових каналів. Для того щоб приймати супутникові канали, спочатку треба вибрати і придбати ресивер - саме він здійснює декодування прийнятого тарілкою сигналу.
2
Вибір ресивера залежить від того, канали якого оператора супутникового телебачення ви хочете приймати. Найбільш відомі такі оператори, як НТВ-плюс, Оріон Експрес, Радуга ТВ, Platforma HD, Триколор ТВ. Кожен з них має свої плюси і мінуси. Самим недорогим і доступним можна вважати пакет каналів від Триколор ТВ.
3
Багато ресивери проводяться з урахуванням потреб конкретних операторів і налаштовані саме під їх мовний стандарт. Тому вибравши оператора, купуйте ресивер саме для прийому його каналів - це забезпечить високу якість зображення і відсутність проблем сумісності.
4
Врахуйте, що велика кількість каналів, в основному зарубіжних, транслюються у відкритій кодуванні. Це означає, що для їх прийому вам буде достатньо найпростішого ресивера. Список каналів і їх кодувань ви можете подивитися тут: http://www.sat-digest.com/channels.php?ru.
5
Головною проблемою при прийомі відкритих каналів стає те, що вони транслюються з різних супутників. Налаштувавши тарілку на один супутник, ви не зможете приймати канали з іншого. Частково вирішити цю проблему можна установкою двох антен, спрямованих на різні супутники, або застосуванням спеціальної голівки антени з двома і більше конверторами, що дозволяє приймати сигнали з декількох близько розташованих супутників.
6
Розмір тарілки завжди вибирайте з запасом. Наприклад, якщо для прийому сигналу у вашій місцевості цілком вистачає тарілки діаметром 50-60 см., Беріть тарілку діаметром 90 см. Вона коштує ненабагато дорожче, зате ви не будете втрачати сигнал під час проходження грозового фронту, коли густі хмари затуляють супутник і картинка на екрані починає розбиватися на квадратики, а то й зовсім пропадає. При покупці тарілки обов'язково переконайтеся в тому, що до неї додається інструкція по збірці.
7
Установку комплекту супутникового обладнання краще довірити фахівцеві, але цілком можна зробити це і самостійно. Насамперед знайдіть в інтернеті точні дані по місцю розташування вибраного супутника для вашого міста. Якщо аналогічні комплекти обладнання вже у когось стоять, ви можете підглянути положення тарілки - кут її нахилу і напрямок на супутник.
8
Конвертер антени підключається до ресивера спеціальним кабелем за допомогою двох F-конекторів. Перед тим, як нагвинчувати коннектори на кабель, знайдіть в інтернеті інструкцію по їх установці. При правильній установці центральний провід кабелю виходить за зріз коннектора на 3 мм.
9
Налаштування супутникової антени досить проста, її зручно проводити з помічником, спілкуючись з ним по мобільному телефону. Ви знаходитесь у тарілки, помічник - у включеного телевізора. Встановіть тарілку в саме нижнє положення - так, щоб вона трохи дивилася в землю. За допомогою компаса визначте місцезнаходження супутника, направте на нього тарілку і несильно затягніть кріплення, щоб тарілка не поверталася з боку в бік.
10
Тепер починайте дуже повільно піднімати тарілку, ваш помічник у цей час контролює рівень сигналу по настроювальної таблиці на екрані телевізора (вона видається ресивером). У той момент, коли індикатори рівня та якості сигналу оживуть, він повинен повідомити вам про це. Після цього акуратними поворотами тарілки вліво-вправо і вгору-вниз добийтеся рівня і якості сигналу трохи менше 80% і остаточно затягніть кріплення антени.
11
Якщо при першому піднятті тарілки сигнал із супутника не спійманий, злегка поверніть тарілку вліво або вправо і знову повторіть процедуру підняття тарілки. Практика показує, що для налаштування таким способом зазвичай вистачає десяти хвилин. Головне, щоб ви точно знали, де знаходиться супутник.