Як отримати початковий атестат.

Початкова освіта - це перші кілька класів, в яких дитина починає свій довгий шлях до знань. Зараз неможливо собі уявити хоча б одну людину без початкової освіти. А все починається в першому класі. Початковий атестат - це атестат про отримання початкової освіти, самого першого етапу навчання загальної освіти. Початкова освіта в Росії обов'язково і загальнодоступним. Ваша дитина в цьому році закінчує дитячий садок, йому вже виповнилося 6 років і пора йти до школи. З чого потрібно починати?
Вам знадобиться
  • Знання для прийому у перший клас
Інструкція
1
Переконайтеся самі, що дитина точно готовий до навчання психологічно. Проконсультуйтеся про готовність з фахівцями в дитячому садку - що скажуть вихователі, чи готова дитина. Нехай малюк вирішить завдання і поговорить з дорослими.
2
Пройдіть з малюком обстеження у дитячих лікарів - окуліста, хірурга. Ви зможете реально оцінити, чи готові очки і спина малюка витримати нову постійне навантаження.
3
Оберіть школу, в яку піде малюк. Сходіть, подивіться на обстановку, поговоріть з завучем молодших класом, учителями. Якщо є знайомі батьки, попросіть їх розповісти про школу. Дізнайтеся, чи можливо потрапити в перший клас в цю школу.
4
Після всіх випробувань, починайте збирати документи для вступу. Вам знадобляться: - медична карта дитини з дитячого саду; - заява батьків або їх замінюють осіб з проханням про прийом в; - довідка ЖЕКу про прописку; - паспорт одного з батьків; - копія свідоцтва про народження дитини.
5
Після залагодження всіх формальностей не забудьте відвідати перші пробні уроки - зазвичай вони проводяться в середині-кінці травня. Батьки знайомлять дітей з учителем, знайомляться з майбутніми однокласниками малюка і могуть поспостерігати, як проходить урок у обраного вчителя.
6
Після закінчення кожного року відмінники отримуватимуть похвальні грамоти, а хорошисти - листи подяки. Випускний 3-й або 4-й клас закінчиться врученням вашій дитині атестат а про початкову освіту. Після якого він, звичайно ж, піде вчитися далі - здобувати середню освіту.