Як відновити тільки що перезаписаний файл.

На жаль, дуже часто під час роботи в персональному комп'ютері випадково видаляються потрібні файли . Це може статися в абсолютно різних ситуаціях: перезапис, форматування дисків і просто помилка. Багато користувачів, коли стикаються з цією проблемою, починають панікувати і заздалегідь прощатися зі своєю інформацією, хоча все можна повернути на свої місця.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Magic Uneraser
Інструкція
1
Насамперед необхідно скачайте спеціальну програму Magic Uneraser, яка є, мабуть, однією з кращих утиліт у сфері відновлення даних. Можна її знайти в інтернеті, так як дана програма розповсюджується практично безкоштовно. Після того як ви її завантажили, почніть процес установки. Намагайтеся встановлювати утиліту в каталог диска "С". Далі запустіть програму. Перед вами відкриється робоче вікно. Зліва знаходиться список всіх працюючих дисків. Якщо ви хочете відновити файли з переносного пристрою, то просто підключіть його до комп'ютера, і воно теж відобразиться в цьому списку. Виберіть потрібний диск і натисніть на кнопку "Аналіз". Процес аналізу і пошуку видалених файлів пішов.
2
Коли дана операція аналізу закінчиться, програма відобразить список папок, що знаходяться на цьому диску. Тепер ви можете переглядати їх вміст, шукати файли для відновлення, як в стандартному провіднику Windows. Також можна використовувати опцію «Пошук» і виставити фільтри, щоб бачити тільки потрібну інформацію. Коли ви знайдете необхідні файли , виділіть їх і натисніть на кнопку «Відновити». Програма запропонує вам вибрати директорію, куди будуть відновлюватися ці файли . Краще вибирайте другий логічний диск на комп'ютері, або переносний пристрій.
3
Процес відновлення видалених файлів можна вважати закінченим, але в цій програмі є ще одна корисна функція, яка дозволяє знаходити віддалені диски і вже з них відновлювати файли . Як бачите, відновити файли , віддалені з комп'ютера досить просто, головне використовувати програму Magic Uneraser і слідувати певним алгоритмом дій.