Як дізнатися, хто видалив файл. Як подивитися коли удаліна папка.

Працюючи в офісі, коли всі комп'ютери об'єднані в одну мережу, коли до папок і файлам мають доступ і інші співробітники фірми, ризикуєш в одного чудового дня не знайти потрібний файл, папку або документ. І тоді виникає питання: куди він подівся, хто міг його видалити? Чи можна отримати інформацію про те, хто видалив файл з вашого комп'ютера? Можна, необхідно лише включити аудит доступу до файлам і папок.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, доступ від імені адміністратора
Інструкція
1
Для цього вам необхідно зайти в меню «Пуск» і клікнути по опції «Панель управління». У вікні, вибираєте опцію «Продуктивність і обслуговування», в Windows 7 потрібно вибрати «Система і безпека». Перейдіть по вкладці до пункту «Адміністрування» і відкрийте його подвійним клацанням лівої кнопки миші. У вікні, виберіть пункт «Локальна політика безпеки». Якщо вікно не відкрилося при подвійному кліці лівої кнопки миші, то клікніть правою кнопкою і відкрийте вхід від імені адміністратора. У новому вікні клацаєте по папці «Локальні політики» і далі вибираєте папку «Політика аудиту». Залишилося зробити клік по пункту «Аудит доступу до об'єктів».
2
У діалоговому вікні поставте прапорці або у опції «Успіх» (з її допомогою будуть відслідковуватися всі вдалі спроби відкрити файл), або у «Відмова» (ця опція дозволяє простежити невдалі спроби). Щоб відстежити всі спроби доступу до файлам потрібно встановити два прапорці. Остання дія - натиснути кнопку "Ок".
3
Після встановлення аудиту в «Свойствах» тієї папки, за операціями над якою ви хочете стежити, в розділі «Безпека» клацніть іконку «Додатково», виберіть «Аудит» і у вікні, клікніть по слову «Додатково» і внесіть ім'я користувача або групи користувачів, чиї дії з даною папкою будуть відслідковуватися. Можна вибирати різні списки користувачів. Також варто відзначити, що дані параметри ви завжди зможете змінити, слідуючи аналогічним принципом роботи. Тепер ви завжди будете в курсі, хто працював з файлам і і з чиєї необережності вони зникли. Дана функція знадобиться людям, які працюють в різних компаніях за комп'ютерами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gwt7oyn2yT4