Як провести зимові канікули.

Кожна пора року по-своєму прекрасно. Навесні ми нежімся під першими теплими променями сонця. Влітку ми щосили купаємося, загоряємо, ходимо в ліс по гриби і ягоди. Восени, збираємо урожай, а взимку катаємося на ковзанах і лижах. Однак, катання з гори або по крижаному катку - це ще не все, чим можна зайняти вільний час в зимові канікули. Є ще багато способів з користю провести цей час.
Інструкція
1
Відпочинок на базі відпочинку Поїздка за місто всією сім'єю - це відмінне проведення часу. Гірськолижних баз у нас в країні багато. Вони розташовані на Уралі, Кавказі, в Карелії, Алтаї. Там ви можете не тільки провести час у мангалу з шашличком. Багато баз відпочинку пропонують широкі розважальні можливості. Тут можна і на санках з гірки скотитися і на тюбінги. Взяти в прокат лижі і освоїти місцеві гірські схили або орендувати ковзани, щоб повчити свою дитину. Не бійтеся здатися своїй дитині непрофесіоналом. Це навпаки запалить у ньому вогник змагання, і він швидше навчиться стояти на ковзанах.
2
Поїздка до Діда Морозу в Великий Устюг Поїхавши всією сім'єю в старовинний російський місто, ви вб'єте відразу двох зайців: долучіть своїх дітей до російської культури і здійсните мрію будь-якої дитини, побачити справжнього Діда Мороза. Великий Устюг - ровесник Москви має багату історію і багато історичних і архітектурних пам'яток. Після екскурсії по самому місту прямуйте на берег річки Сухони, де розкинувся терем найголовнішого Діда Мороза країни. У володіннях Діда Мороза ви потрапите в казку. Там і з 12 місяцями біля багаття посидіти можна і на дуб у Лукомор'я подивитись. А в головному теремі ви зустрінетеся з самим господарем і його онукою Снігуронькою.
3
Зимовий відпочинок за кордоном Якщо ви не хочете їхати на батьківщину нашого Діда Мороза, то можна відвідати Лапландію - країну Снігової Королеви. Лапландія знаходиться на території сучасної Фінляндії. Там можна і на північне сяйво подивитися, і на оленячих упряжках покататися, і відправитися в експедицію до фінських шаманів. І звичайно відвідати всесвітньо відомі гірськолижні схили.